Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Parkovací dom v Petržalke dostal prvé povolenia

09.04.2018 | Tomáš Vašuta

Diskusia (11 reakcií) Pravidlá diskusie

09.04.2018 | beauty

A to ako mohli vydať takéto povolenie, keď nikto neoslovil obyvateľov dotknutých bytov, ktorým zničia prostredie a zatienia byty????????

09.04.2018 | carpedi3m

Kokos niektori ludia by fakt nemali mat volebne pravo. Boli ste niekedy v petrzalke? Ved je to jedno velke parkovisko. Kiezby tu takychto domov vyrastlo viac- ovela viac.

10.04.2018 | beauty

Že by osobne pán podnikateľ? Ja tam bývam a vidím denodenne, že odstup 4 poschodovej garáže of okien domu je šírka chodníka. Ešte niečo k téme? Nech stavia 4 podlažia do zeme, nie nad zemou.

10.04.2018 | shaggy

Vieš nám ukázať, či si sa pýtal susedov, že môžeš svoj byt vymaľovať?
Lebo cez okná tá tvoja hnusná farba kazí dojem z bývania v okolitých domoch.
Taktiež požadujem, aby si svoju ženu ukazoval na ulici pred 22,00, deti sa môžu zľaknúť.
A čo sa týka tvojho auta, ak nemáš vkus, tak prosím, aspoň ho maj zakryté plachtou. Je mi na grc z ľudí, ktorí si kúpia nejakú lacnú šunku a ničia tým prostredie a cenu bytov.

09.04.2018 | shaggy

A prečo by mal niekto oslovovať vydieračov zo susedných bytov?
Ty si sa pýtal, či tvoj byt nezničí prostredie niekomu inému?
Ak nechceš, aby ti tam niečo tienilo, tak si ten pozemok kúp.

Socialistov, ako ty, by najlepšie naučilo súkromné parkovanie. To by sme videli, ako by si protestoval proti parkovaciemu domu, keby si nemal kde zaparkovať.

10.04.2018 | righty

nevyzerá, že by dochádzalo k výraznému zatieneniu bytov. dokonca ani ten najbližší osemposchodový dom by nemal byť zatienený, a keď tak skôr tým dvanásťposchodovým panelákom, ktorý tam stojí už dávno. tie dvanásťposchodové zase pre zmenu majú najskôr poschodie s garážami a potom ešte obchodné priestory. ale opätovne, tie priestory skôr už teraz zatieňujú iné existujúce stavby.

hoci sme na Slovensku, predpokladám, že obyvatelia sa mali príležitosť vyjadriť. nie však takým spôsobom, že dostali doporučené listy, ale štandardne v procese. znamená to, že niekde je to zverejnené a následne beží čas na vyjadrenie.

10.04.2018 | beauty

Nie nemali. Minimálne 1 - 4 poschodie bytové bude zatienené - odstup šírka chodníka. Máte na tom osobný záujem zisku?

10.04.2018 | shaggy

Aha, takže ty robíš pre konkurenciu? Alebo máš záujem o ten pozemok? Aký zisk máš z toho, že sa to nevybuduje?

11.04.2018 | righty

fíha, takú hladinu paranoje som neočakával, ale dobre. hej, píšem tu na Trendreality niekoľko rokov, ale to preto, aby som mal osobný zisk z jedného parkovacieho domu. okrem mňa má ešte osobný záujem aj Trend samotný, a to lživými fotografiami. ďalší v poradí je Enviroportal, ktorý nezverejnil informácie (https://www.enviroportal.sk/Sk_SK/eia/detail/gara­zovy-dom-vavilovova-petrzalka).

nemyslím si Beauty, že by si to mal/-a riešiť cez fórum. toto by potrebovalo medializáciu. napr. cez TV Markíza, Joj alebo podobne. pri tejto úrovni zaangažovanosti rôznych ľudí na multimiliardovom zisku sa tu vynára schéma nebývalých rozmerov. hlavne sa nevzdávať.

11.04.2018 | citatelTrendu

beauty, zalez do búdy. Čo tu trepeš za nezmysly? Parkovacie domy akútne treba.

11.04.2018 | citatelTrendu

No šok a ľudia ešte neprostestovali? Každý chce parkovací dom, ale na vedľajšej ulici a zadarmo parkovanie v ňom. Kiež by vzniklo viac parkovacích domov v Bratislave, zároveň ale v tých lokalitách musí potom prísť k obmedzeniu vonkajšieho státia.