Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Petržalka City pod krídlami Poštovej banky

08.08.2011 | Ľuboš Mistrík

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

08.08.2011 | ulicnik24

niektori este nepostrehli ze tie nehnutelnosti nejdu az tak na odbyt ako tomu byvalo, pribudnu dalsie leziaky

08.08.2011 | vlado80

...bude záležať na cene a na celkovej úprave okolia, teda či pôjde iba o výstavby bytov, alebo sa investor rozhodne dať peniaze aj do obnovy okolia tak, aby to vyzeralo minimálne ako na fotke.

V tom prípade by to na odbyt išlo úplne v pohode, ako teplé rožky.
V BA je kopec novostavieb, ktoré sú iba vtesnané medzi existujúcu zástavbu, ale neriešia okolie. A po tomto je veľký hlad, aby to nebolo iba o novom byte, ale aj o peknom okolí keď sa chcem ísť poprechádzať. A PC na to má ideálnu príležitosť pokiaľ zrevitalizuje Chorvátske rameno...

08.08.2011 | ulicnik24

podla toho ako kopu, tak uz nebude kde velmi to okolie riesit kedze zastavane bude skoro cele uzemie, to okolie je len zbozne prianie ale realita bude ina.

08.08.2011 | alfonzK

dalsie kancelarie,apartmany >150m2,ucesane travniky
konecne sa budem moct prejst po chodniku okolo ramena v dostojnom prostredi a nie v nejakej dzungli krikov.len sa mi nepaci farba vody Chorvatskeho ramena-mala by byt azurovo modra.nedalo by sa nieco s tym urobit? (pridat skalicu modru?)

08.08.2011 | ulicnik24

neboj papier znesie. Ale to uzemie popri kanali im uz nepatri takze sotva nieco zmenia

08.08.2011 | salamoon

celkova dopravna obsluznost alebo kto si cierneho petra vytiahne(-ol) teraz ?

08.08.2011 | alfonzK

dopravnu obsluznost zabezpeci expresny vlak EC z BA do Pariza ,v ramci projektu TEN,ktory schalili mestski pani

08.08.2011 | salamoon

az na takej urovni som to nemyslel :)..skor na tej bezprostrednej v okoli a pristupu (tiez z/do mesta)..tie minicesticky (napr. "krizovatka" Jantarova-Rusovska to je uplna perla) v okoli projektu stacit asi nebudu, navyse bude treba zrejme riesit okolite parkovanie vo vacsej miere..snad taketo veci neostanu ako zvacsinou na pleciach a pokladničke samospravy a skutocne riesenia nebudu nahradzovane napr. takymi unikatmi ako kruhac polohovany na zjazde z mosta na dialnicu (vid Penta-Digital Park) a pod.

08.08.2011

kanál sa plynulo zmení na stoku a bude vybavené