Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pozrite si fotografie z Bory Mall. Otvára dnes

13.11.2014, 05:40 | lmi | © 2014 News and Media Holding

Vo štvrtok otvára najnovšie veľké obchodné centrum v Bratislave. Projekt Bory Mall od investičnej skupiny Penta Investments vyrástol medzi Lamačom a Devínskou Novou Vsou a priniesol 54-tisíc m2 prenajímateľnej plochy a takmer dvesto obchodov. Pozrite si v galérii, ako vyzerá centrum vnútri.

  • Tlačiť
  • 10

Tagy

Bory, Penta

Otvorenie Bory Mall prichádza po dvoch rokoch od otvorenia posledného obdobného, i keď menšieho, projektu v hlavnom meste – strediska Central blízko centra metropoly. Penta sa vo svojom prvom projekte obchodného centra opiera najmä o doteraz obchodmi slabšie pokrytú lokalitu, ako aj širokú spádovú oblasť a dobrú kúpyschopnosť obyvateľov z okolia.

Medzi potvrdené značky patrí napríklad H&M, C&A, Reserved, Lindex, Terranova, Mango, CCC, SportsDirect, Nay Elektrodom, Billa, Panta Rhei, ako aj hračky All Toys a Dráčik, ale aj 3D kino Imax s plánovaným otvorením na jar budúceho roka. Okrem toho vznikne bowlingová zóna, detský kútik Buppi, fitnes centrum Golem, ambulancie ProCare a otvorená záhrada pomenovaná Tornádo.

Bory Mall je súčasťou rozsiahleho územia označeného ako Bory. V rámci neho vzniklo alebo vznikne viacero obchodov typu big box, ako je Metro, Hornbach, Decathlon či predajňa Merkury Market. V horizonte niekoľkých rokov sa chystá aj výstavba rezidenčnej zóny Bory Home.

Bory Mall - oficiálne fotkyZdroj: Bory Mall

Prečítajte si ďalšie podrobnosti a pozrite vizualizácie.

Poznámka: Týždenník TREND a portál TREND.sk sú súčasťou vydavateľstva News and Media Holding, ktoré patrí finančnej skupine Penta.

  • Tlačiť
  • 10

Tagy Bory, Penta