Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Pri Banskej Štiavnici plánujú nový športový areál

31.10.2016, 05:00 | ds | © 2016 News and Media Holding

Kúpeľná obec Vyhne pri Banskej Štiavnici pripravuje projekt nového športovo-turistického areálu. Slúžiť by mal celoročne pre vrcholových aj príležitostných športovcov, hostí a turistov. Jeho súčasťou bude nová dráha a servisná budova.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Areál má vyrásť na ploche takmer šesť hektárov v lesnom prostredí južne od kúpeľov Vyhne. Prístupný bude lesnou cestou s dĺžkou 470 metrov od hotela Sitno, kde bude parkovisko pre 86 vozidiel.

Slúžiť má na zimný a letný biatlon, in-line skating, bežecké lyžovanie, turistiku, beh, posilňovanie vo workout parku a fitness tréning na kyslíkovej dráhe.

V areáli má vzniknúť centrálna budova a spevnené bežecké trate s parametrami pre letný biatlon. Súčasťou trate má byť aj existujúca strelnica a 150-metrová dráha pre trestné kolo. Dĺžku trate je možné prepojeniami meniť, najdlhší okruh meria 1963 metrov.

Športovo-turistický areál vyhne - vizualizácia centrálnej budovyZdroj: Obec Vyhne

Centrálna budova s úžitkovou plochou vyše štyristo štvorcových metrov s konferenčnými miestnosťami, kanceláriami, skladom, šatňami a sprchami má poskytnúť zázemie a servis športovcom aj organizátorom podujatí a návštevníkom areálu.

„Športovo-turistický areál zvýši atraktivitu obce Vyhne v oblasti športového vyžitia pre športovcov, turistov, kúpeľných hostí a v neposlednom rade aj pre samotných obyvateľov obce Vyhne,“ píše sa v zámere.

Výstavbu plánuje obec spustiť na budúci rok a prevádzka by sa mala začať na prelome rokov 2018 a 2019. Náklady na vybudovanie areálu predbežne odhaduje na pol milióna eur.

Športovo-turistický areál vyhne - situáciaZdroj: Obec Vyhne

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Európska komisia, Poľsko, reforma, sankcie, súdy

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát