Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pri Boroch chystajú železnice novú stanicu

27.02.2015 | Daniel Suchý

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

02.03.2015 | CJ

To si robia srandu? Čo tak investovať do stanice v Nitre? Krajské mesto a stanica ako po vojne.

05.03.2015 | Niless

Typicke Zeleznice a bohorovnost SK oligarchov. Kto uz len pojde do Bory Mall na vlaku? Chapem ze Bory maju byt lokalitou kde sa bude stavat vo velkom ale kym to nie je postavene a v tych bytoch nebyvaju ludia bude ta stanica nanic. Na ZST Vinohrady sa premelie denne tisice a tisice ludi ale stale to ma podobu stanice spred par desiatok rokov. Ale uz ma to vôbec neprekvapuje.
Bolo by zaujimave dosledovat odkial sa na tie utopisticke projektiky beru peniaze...

05.03.2015 | PaloK

Peniaze sa berú zo štátneho rozpočtu samozrejme, resp. z budúcnosti ďalším zadĺžením našich detí. Penta nebude presadzovať rekonštrukciu Vinohradov, keď tam nemá žiadne záujmy. Potrebujú naučiť ľudí zo Záhoria, aby v rámci dochádzania do BA zabíjali ešte viac času a to v ich obchoďáku.

Som zvedavý, kto bude zabíjať ďalších 10minút motaním sa okolo Borov, aby tam nechal auto a prestúpil na vlak a zabil ďalších 30minút v MHD, keď za 10minút je v meste. Ak sa to tam ale rozbehne, tak situácia na tých dvoch ********** kruháčoch bude fakt veselá, pretože ani teraz tam ľudia nevedia jazdiť, tak skvelo sú spravené.

09.03.2015 | sunkaster1

podla mna to nie je az taka zla myslienka. urobit z toho P+R s napojenim na MHD, ale pokial hlavna stanica vyzera ako ako posledna sopa v ulanbatare a je tam smrad ako na smetisku, a pokial dalsie zeleznicne stanice sa k tomuto stavu upesne blizia, tak vyhadzovat statne peniaze na takyto projekt je uplny nonsens.

05.03.2015 | TotoTuSomJa

Tak 5,58 mil. eur na postavenie novej ŽS v Boroch, kde okrem poloprázdneho nákupného centra nie je ešte nič, žiadne byty sa nájde, ale peniaze na obnovu hlavnej šťanice sa nenájdu. Také klasické gorilácke, žeby Penťácke (pre neznalých BORY patria pente).

08.03.2015 | bratislavcan123

no, už aj železnice sa budú spolupodieľať na "úspechu" penty ---- míľovými krokmi naberáme ruský spôsob vládnutia ---- toho fica raz bude treba žalovať

11.10.2017 | ready

Do bratislavskej stanice PREDMESTIE naliali železnice milióny eur. Teraz stojí zavretá

Kým využívaná zastávka Vinohrady je v žalostnom stave, o niekoľko metrov ďalej stojí zrekonštruovaná budova úplne prázdna.

http://finweb.hnonl...