Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pri Bratislave a vo Zvolene pribudnú veľké logistické centrá

27.06.2019 | pol

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

27.06.2019 | Martinoid

Dalsie hnusne krabice.

27.06.2019 | Runforfun

Hrozné niečo, horzné. NEdaleho nás je najvacsia hala na Slovensku. Prirodzene logistická, pracuje tam 40 ludí , zastvané plocha asi 100,000 m2 plus okolie. Na druhej strane mesta je chátrajúci areálasi tak 4 km2, a staviame nové centrá logistické. Pripirvaiť zákn čo nie je využité zoštátniť a koncentrovať priem stavby tam kde už priemysle bol. rwesp rozpadnuté polnohsp budovy.

27.06.2019 | LPB

Treba im výrazne zvýšiť daň z nehnuteľností. Stávame sa skladom Európy. A potom stále viac potravín dovážame. Ak poľnohospodári dostávajú z eu-fondov zlomok oproti západu, tak daň z nehnuteľností pre týchto "investorov" by mohla byť naopak niekoľkonásobná.

27.06.2019 | zajo-

Všetky nové stavby, či obytné, administratívne alebo priemyselné by mali povoľovať len s podzemnými parkoviskami pod objektami (aj -2 poschodí pod zemou ak je potrebné), aby sa zbytočne nebetónovali plochy v okolí, ktoré sa prehrievajú. A detto riešiť tieto škatule zelenými strechami a množstvom stromov v okolí, aby tienili tieto škatule, aby sa to neprehrievalo a aby tam bola dobrá mikroklíma.

27.06.2019 | Runforfun

TO je správne. Ale budova o ktorej hovorím u nás - zastavané plocha 100 TM2 +parkoviská je 800m od ZTS DUbnica - asi 4-6 km2 opusteného areálu, kde rastú na strechách stromy. kde su priestory nevyužívané. Nevyužité sú lebo je rozdrobené vlastníctvo z doby krádeže za Mečiara. Firmy utekajú na zelenú lúku zastavujú ornú pôdu a areál chátra. riešenie : vyvlastniť . Pozriem sa po krajine koľko máme harabúrd - staré ponuky, družstvá, (len sa pozriem an vájazde v Blavy sme ZA vedla dialnice...) tie majú aku takú infraštruktúru, miesto toho aby sme ich nahrádzali novými, zburali staré, NIE..musíme zabrať ornú pôdu. Zvýšiť cenu vynatia z PF a zvášiť dane. Co sa stane za 30-50 rokov..celá krjaina bude posiata rozpdajúcimi budovami v roznom stadiu rozpadu.