Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pri Starom moste chcú stavať 45-metrovú vyhliadkovú vežu s toboganom

13.11.2019 | TASR | Redakcia TREND Reality

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

13.11.2019 | dubovam

celkom dobry napad, naco mosty ked sa mozme spustat na lane, mohli by to dat aj na Euroveu 2 a ostatne vyznamne stavby a spustalo by sa tak do roznych "prestupnych" uzlov v ramci BA, naco stavat pomale a hlucne elektricky :) Dopravny problem vyrieseny, mozme ist dalej :o)

13.11.2019 | Staromestsky bonvian

Ved to je ta nadzdmna vec co navrhoval HBreavys, ne?

13.11.2019 | Patriot85

Mne sa to tiež celkom pozdáva. A kludne nech to je aj pri starom moste. Ak by to bolo v takej istej farbe ako on (zelenej) mohlo by to spolu dobre ladiť. Na petržalskú stranu Dunaja patria takéto atrakcie, kedysi tam bol aj lunapark - dnes iba bordel a mesto by natom mohlo pekne zarobiť.

13.11.2019 | elon

Super, poďme do toho

13.11.2019 | citatelTrendu

Náhodou, chválim. Ak chce žiť aj Bratislava z turizmu, musí začať poskytovať aj takéto atrakcie turistom. Doba si to žiada. inak u nás budú turisti stále len jeden deň.

Bohužiaľ, treba ivestovať hlavne do centra mesta, od A. Ďurkovského čo obnovil pár ciest sa tu skoro nič neurobilo. Nám. SNP asfaltové parkovisko, Špitálska ulica aspoň v úseku od Nám. SNP po Americké námestie mala dávno prejsť kvalitnou rekonštrukciou-obnoviť stĺpy, kvalitnú dlažbu ako na Štúrovej, siete dať pod cestu a na chodníky vrátiť stromy.

Zaujímavé že na Mudroňovej ulici, kde sú ambasády, dokázalo mesto už pred dávnymi rokmi osadiť dlažbu a stromy, dokonca regulovať parkovanie. len inde je to "problém". Stačí chcieť, aspoň centrum mesta treba kvalitne obnoviť.
https://www.odkazpr...

13.11.2019 | ready

Parada.... Bratislava ma zufalo malo atrakcii, potesi cokolvek...

V BA aj chyba vacsi aquapark, zabavny park.. zvlastne, hlavne mesto a nic take tu neexistuje

14.11.2019 | citatelTrendu

Radšej o zábavnom parku nepíš:-) Minule keď som to písala tak mi tu nadávali do komunistov za nepotrebnú investíciu. Zjavne tu niekomu vyhovuje byť len montážnou halou a žiť z priemyslu, my na to máme, rozvíjať turizmus, služby nepotrebujeme. Niečo ako dlhodobú víziu niektorí ľudia nemajú.

14.11.2019 | čézare

napad fajn podla obrazkov aj forma aj farba... v BA je zaslostne malo atrakcii na travenie volneho casu iba hradza teda cast, krcmy a nakupne centra .... som za