Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Projekt električkovej zastávky pod Manderlákom mesto pozastavilo

12.08.2019 | TASR

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

12.08.2019 | Roman Kanala

Bohovsky dôležitá správa. Brátislaváci ležia na gauči a pozorujú si pupok. A potom výskajú od nadšenia.

Asi pred dvoma rokmi som sa smial Rožňavčanom, ktorí boli nadšení nad tým, že pred nemocnicou nakreslili jazdné pruhy, aby tam nebol chaos. Išli ma zožrať. Taká skvelá vec, a nájde sa niekto, kto to označí za banalitu a fazuľky.

12.08.2019 | zakaznik

Pohrobci SDKÚ chystali kolaps centra mesta (Neschopnal a bývalý Dzurindov hovorca Maruška).

Pod Manderlákom chystali "viedenskú zastávku", aby osobné autá zablokovali križovatku vždy, keď bude električka stáť v zastávke.

Pritom zastávka s ostrovčekom tam už bola, stačí trať obnoviť podľa stavu prvej polovice 20. storočia.

13.08.2019 | citatelTrendu

Celý ten trojuholník treba uzavrieť pre autá a prerobiť to na námestie. Nevidím dôvod aby v centre mesta popred OD Tesco jazdili autá. Zvrchu je už Nám. SNP uzavretý prejazd pre autá, stačíé hio uzav rieť aj zdola smerom k 2 Levom., Autá sa môžu otáčať poza OD Tesco z centra mesta.

13.08.2019 | mudr.lant

Co som sa dozvedel medzi riadkami?
Že mesto naďalej uvažuje so zvrátenosťou ťahať električku podľa návrhu v generely dopravy po Dunajskej a Grosslingovej. Táto zvrátenosť prinesie obyvateľom týchto dvoch ulíc nepríjemné následky. Budem prvý, ktorý bude dávať fundované argumenty a povoľovacie procesy sa budú krásne ťahať... GOOD LUCK

13.08.2019 | TotoTuSomJa

Príde mi to tiež choré, veď centrum je dobre obslúžené električkami už aj teraz. Radšej nech sa zamerajú na výstavbu električkových koľají na východ-kritické sú smer Vrakuňa a Podunajské Biskupice. Podobné je to so Štefánikovou ulicou, niektorí snívajú o návrate električiek tam, treba ale prioritne riešiť problémové smery, nemáme miliardy na rozdávanie.

13.08.2019 | shaggy

Načo by Vallo, ktorý má rád Bratislavu, robil niečo pre ľudí? Kto z cestujúcich by chcel mať jednu združenú zástavku namiesto dvoch, medzi ktorými musí prebehovať desiatky metrov? Nie, toto sú zbytočnosti, ktoré nikto nepotrebuje, rovnako, ako napr. funkčné výťahy na most Apollo, tých 200 schodov v pohode dáte aj s kočíkom, alebo vozíkom, stačí terénna úprava.
To, čo toto mesto potrebuje (potrebovalo), je natretie parkoviska na zeleno a vyhlásenie za námestie pre ľudí! Ďakujem, team Vallo.