Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

S pracovnými priestormi sa pridáva aj Avion. K obchodom pribudol coworking

04.02.2020, 11:55 | pol | © 2020 News and Media Holding

V nákupnom centre Avion pribudli k obchodným prevádzkam nové coworkingové priestory. Pracovať v nich môže v rovnako čase 22 ľudí. Prevádzkovateľ centra vysvetľuje, že o zdieľané kancelárie je stúpajúci záujem. Administratívu majú k nákupom „prilepené“ aj ďalšie bratislavské obchodné centrá.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Avion

Nový coworking v Avione má názov Kolabo. Umiestnený je na prvom poschodí nad predajňou hračkárstva AllToys.

Súčasťou služieb je wi-fi pripojenie na internet a kaviareň. Kapacita coworkingu je 22 ľudí. Avion chce osloviť freelancerov či ľudí pracujúcich na home office.

Od autorky konceptu v Novej Cvernovke

Zakladateľkou konceptu je Michala Hrnčiarová, ktorá stojí za zdieľanými pracovnými priestormi aj v Novej Cvernovke v Bratislave.

Neprehliadnite

„V Cvernovke sme založili prvý coworking na Slovensku s detským klubom, ktorý úspešne funguje už tretí rok. Dokázali sme, že aj deti a pracujúci dospelí môžu zdieľať spoločný priestor a zo svojej prítomnosti vzájomne benefitovať. Coworking v nákupnom centre je zase spôsob, ako využiť voľný priestor a doplniť ponuku služieb v pre celú komunitu Ružinova aj pre návštevníkov mesta, ktorí prídu len na pár hodín. Zároveň je to trend, ktorý pozorujeme aj v zahraničí,“ načrtla M. Hrnčiarová.

Avion podľa nej môže ťažiť z toho, že v blízkosti nie je iný coworking. Centrum tiež disponuje bezplatným parkovaním. Nevýhoda pre biznisové stretnutia však môže byť vzdialenosť od centra.

Za hodinu práce v zdieľanom coworkingovom priestore 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Avion

Diskusia (0 reakcií)