Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šiestu Kocku otvorili v Martine

13.04.2015, 14:00 | Daniel Suchý | © 2015 News and Media Holding

Sieť menších lokálnych obchodných centier Kocka pokračuje v plánovanom rozširovaní. Šieste centrum otvorila investičná skupina M-Market v Martine. Do kompletnej rekonštrukcie bývalého obchodného centra Spektrum investovala 1,3 milióna eur.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

CBA, Kocka

Kocka na ulici Milana Rastislava Štefánika má úžitkovú plochu 2 940 štvorcových metrov na troch podlažiach. Na prízemí je predajňa potravinového reťazca CBA, ktorý patrí pod M-Market, na ploche 300 m2.

Otvorených je aj ďalších deväť prevádzok zatiaľ iba na prízemí - lekáreň, drogéria, nábytok, kaviareň, vinotéka, outlet, kožená galantéria, stávková kancelária. Prístupné sú buď z ulice alebo zo spoločnej vstupnej haly so schodiskom a výťahom.

Pri Kocke je parkovisko pre návštevníkov s kapacitou 35 parkovacích miest. Rekonštrukcia sa začala koncom júna minulého roka a dokončená bola vo februári. Okrem modernejších priestorov získalo obchodné centrum aj klimatizáciu.

„Spolu so slovenskými dizajnérmi, architektmi a dodávateľmi sme pôvodný členitý tvar objektu zachovali s tým, že fasáda nesie charakteristické prvky dizajnu OC Kocka,“ hovorí predseda predstavenstva a prezident spoločnosti M-Market Marián Šufliarsky.

Prvé lokálne obchodné centrum siete Kocka otvorili v roku 2012 v Senci. Odvtedy pribudli ďalšie vo Zvolene, Turčianskych Tepliciach, Veľkom Krtíši a naposledy vlani v septembri v Modre.

Celkovo má M-Market v pláne otvoriť dvanásť Kociek v zrekonštruovaných objektoch lokálnych nákupných stredísk, ktoré vlastní. Aktuálne pripravuje projektovú dokumentáciu k ďalším trom centrám v Rožňave, Starej Ľubovni a Vrútkach.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy CBA, Kocka

Diskusia (0 reakcií)