Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Skoro 500 bytov, električka aj lávka cez Dunaj. JTRE dal detaily k projektu Eurovea 2

27.03.2019 | Martin Poláš

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

28.03.2019 | Emasculate

Chacha...uz vidim tu “architektonicku” sutaz. Jeden stol, a na nom 12 cenoviek. Do uzsieho vyberu postupili 2 najnizsie, s tym ze vitaz sa vyberie podla toho kto najdlhsie vydrzi podsekavat toho druheho. S vitazom bude nasledne rokovacie konanie, kde bude vyzvany, aby sa este podsekol sam, inak ma tahnut.

A to je architektura a la Jeebkoo&Trtko

28.03.2019 | reddington

Sudruh yebenko Aquila si to ty ?

28.03.2019 | romancek

Keď prezentovali Nový Zuckermandel, nasľubovali tam trhovisko, kaviarničky, ako to tam bude žiť... Realita? Miesto nich sú tam parkovacie miesta, citylighty a po skončení pracovnej dobe/cez víkendy úplne mŕtva mestská zóna.

28.03.2019 | Thomas9

Oni to mozno aj myslia dobre, ale dopadne to vzdy ako typicky projekt Ja a Ty - lacne, nudna az otrasna architektura, co najviac hmoty na malom uzemi, bez napadu. Ale predaju to, zarobia a su vysmiati, staci im to, lebo su jednym z tvorcov realitneho trhu v BA. Konkurencia a statna regulacia je poslabsia, co im len pomaha.