Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slovenský developer MiddleCap kúpil v Londýne ďalší projekt

25.10.2019, 10:00 | Vladimíra Púpavová | © 2019 News and Media Holding

Developer zo Slovenska MiddleCap Group pokračuje vo svojej expanzii v Londýne. Do svojho portfólia pridal exkluzívnu adresu. Najnovšou akvizíciou je administratívna budova v blízkosti známeho London Bridge.

  • Tlačiť
  • 0

MiddleCap tak získal ďalšiu budovu na exponovanej adrese severného brehu rieky Temža, ktorá do centrálnej londýnskej štvrti City prinesie vyše 13-tisíc štvorcových metrov komerčných plôch. Pre spoločnosť MiddleCap ide v Londýne o v poradí druhý projekt.

Projekt Seal House bol postavený v roku 1978 a jeho budúcu podobu navrhol známy ateliér Eric Parry Architects. Lokalita na južnej strane londýnskeho City je s výhľadom na blízke dominanty mesta ako najvyšší mrakodrap v Európe - vežu Shard, Tower Bridge na východe či St. Paul’s Cathedral.

Neprehliadnite

„Touto akvizíciou projektu, ktorý nebol aktívne na trhu, sa potvrdila vynikajúca reputácia londýnskeho MiddleCap tímu a jeho schopnosť úspešne sprocesovať a uzavrieť transakciu v extrémne krátkom čase. Projekt Seal House je ideálna investícia na zúročenie našich skúseností s realizáciou projektov citlivých na architektonický detail a ich začlenenie do okolitého prostredia,“ hovorí Tomáš Jurdák, partner MiddleCap Real Estate.

 Pre každého developera je podľa T. Jurdáka prestížou získať príležitosť podieľať sa na definovaní londýnskeho nábrežia a promenády pri Temži.

„Uzavretie transakcie je na jednej strane výrazným prejavom dôvery a ocenením našej práce v Londýne. Na strane druhej hovorí o zámere citlivo budovať vyvážené portfólio real estate projektov po celej Európe,“ hovorí Miroslav Výboh, partner MiddleCap Group

Zaujímavosťou je, že Seal House 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Matúš Výboh, MiddleCap Group, MiddleCap Real Estate, Miroslav Výboh

Diskusia (0 reakcií)