Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

SportsDirect nahradí odídený Giga Sport

20.09.2012, 09:40 | ham | © 2012 News and Media Holding

Prvú predajňu v Bratislave otvorí do konca septembra

  • Tlačiť
  • 8

Tagy

Avion

Najsilnejší predajca športových potrieb vo Veľkej Británii SportsDirect prichádza na slovenský trh. Po nedávnom tichom otvorení pobočky v Košiciach sa stane jedným z najväčších nájomníkov nákupného centra Avion Shopping Park v Bratislave. Prevádzku s rozlohou 2300 štvorcových metrov otvorí pre zákazníkov tento mesiac.

Nový nájomník nahradí predajcu Giga Sport, ktorý v júni tohto roka odišiel zo slovenského a českého trhu. "Sme veľmi radi, že predajca SportsDirect rozšíri ponuku pre zákazníkov bratislavského Avionu o športový tovar za dostupné ceny," uviedol Ondřej Filip, riaditeľ lízingu spoločnosti Inter IKEA Centre Group, ktorá vlastní nákupné centrá Avion v Česku aj na Slovensku.

SportsDirect má vyše 470 predajní vrátane web predajne SportsDirect.com, ktorú doteraz mohli využívať slovenskí zákazníci. Ponúka značky ako Nike, Reebok, Umbro a Fila, ale aj Everlast, Lonsdale a Slazenger. Firma web prevádzkuje aj v slovenčine. Sezónny tovar predáva online so zľavami až do 90 percent. Pri doručení tovaru na Slovensko si účtuje poštovné 14,99 libier. 

V Avione neďaleko bratislavského letiska aktuálne prebieha štvrté rozšírenie. V rámci neho sa má zväčšiť plocha nábytkárskej Ikea z 22-tisíc na 36 700 m2. Avion sa rozrastie o 4 600 m2. Celý komplex tak presiahne 100-tisíc m2. Športové obchody môžu čakať ešte ďalšiu konkurenciu, nakoľko do troch slovenských miest mieri aj francúzsky gigant Decathlon.

Foto - Philip Darázs

  • Tlačiť
  • 8

Tagy Avion