Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Stanica napreduje, Nivy Tower dokončuje fasádu. Pozrite si aktuálne fotografie

10.10.2019 | vp

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

10.10.2019 | Staromestsky bonvian

Dakujeme ze nemozeme pouzivat verejny priestor, na ktorom je zariadenie staveniska o rok dlhsie, ako ste slubovali.
Gratulujeme k fasade sukromneho projektu a aj redakcii Trendu ze nas o tomto uspechu informuju.

11.10.2019 | citatelTrendu

Vidím to tak na 3-5 rokov kým nákupné centrum s pridruženou funkciou AS prebudujú na bytovky či skôr apartmánové byty. Nie je reálne aby sa to uživilo, keď v blízkosti je plno úspešných OC. Aspoň HB Reavis pustí bubáky, keď sú nenažranci.

11.10.2019 | Tomas9

Nepamätám si, že by tu mal nejaký projekt takú obsiahlu galériu 81 fotiek - staveniska a výhľadov na stavenisko. Tomu hovorím pridaná hodnota.

14.10.2019 | Bosss

Vyzera to tak, ze iba praskli nevytriedene fotografie rovno na web.
Je tam obrovska kopa opakujucich sa fotiek. Nehovoriac o tom, ze je tam mnozstvo technicky zlych foto, ci uz s ujdenym horizontom, alebo ze si autor nedal ani zakladnu namahu, aby osetril odlesk okna pri foteni zvnutra cez okno von. Technik na zamedzenie odleskov je neurekom a niektore uplne trivialne jednoduche. Ale bud to fotil, amater, ktory ani netusil, ze ma odklesky okna, alebo to mal iba na salame a cvakal do nemoty.