Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Stop.shop dnes otvára na Orave

14.04.2011, 14:00 | Martin Labanc | © 2011 News and Media Holding

Desiata prevádzka reťazca od Immofinanz Group je v Dolnom Kubíne

  • Tlačiť
  • 1

Novootvorená prevádzka Stop.Shop centra s rozlohou cez 5 800 štvorcových metrov sa nachádza v Dolnom Kubíne v blízkosti centra. Slúžiť by mala pre spádovú oblasť s takmer 60-tisíc obyvateľmi.

Pri dnešnom otvorení bola obsadenosť centra na úrovni 82 percent. Zloženie nájomcov zahŕňa medzinárodné a tuzemské značky. Odevné prevádzky zastupujú predajne KiK, Gate, či Takko. Športové potreby prináša zasa Intersport.

Ďalšími nájomníkmi sú obchod s obuvou Deichmann, hračkársky Dráčik, dm drogerie a obchod s elektronikou Planeo. V súčasnosti prebiehajú rokovania aj s ďalšími potenciálnymi nájomníkmi.

Realizáciu oravskej pobočky zastrešovala rakúska spoločnosť Immofinanz Group. Partnerom bola spoločnosť EYEMAXX Real Estate, ktorá stála aj za filiálkou v Liptovskom Mikuláši. Tamojšie centrum otváralo v novembri minulého roka.

V tom istom mesiaci začala prevádzku aj pobočka v Dubnici nad Váhom, kde bola developerom spoločnosť RE-ARS, s.r.o. „Našim cieľom je sústavné rozširovanie reťazca a je dôležitou stratégiou na roky 2011 a 2012, vysvetľuje Eduard Zehetner, generálny riaditeľ Immofinanz Group.

Skupina už má otvorené centrá v Trenčíne, Nových Zámkoch, Púchove, Ružomberku, Zvolene, Lučenci a Poprade. V minulosti niektoré z nich fungovali pod značkou Big Box alebo City Centre.

Ilustračné foto – Stop.Shop

  • Tlačiť
  • 1