Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Súťaž Office roka vyhrali kancelárie HB Reavis. Pozrite si priestory ocenených

21.03.2020, 18:48 | pol | © 2020 News and Media Holding

Aj keď konferenciu o trendoch v pracovnom prostredí museli organizátori v súvislosti s pandémiou koronavírusu preložiť, výsledky súťaže Office roka vyhlásili v pôvodnom termíne. Najlepšie kancelárie má podľa hodnotenia poroty developer HB Reavis.

  • Tlačiť
  • 4

O titul Office roka súperilo 30 firiem, ktoré sa prihlásilo do aktuálneho ročníka súťaže organizovanej realitno-poradenskou spoločnosťou CBRE.

Do užšieho výberu sa dostalo osem firiem, ktoré mali možnosť prezentovať svoje pracovné priestory odbornej porote. V tej boli arbora Markechová, Peter Stec, Michal Riabič, Katarína Cihová a Ján Matulník.

Absolútnym víťazom – držiteľom ceny Office roka – sa stala spoločnosť HB Reavis, ktorá má podľa porota najinšpiratívnejšie pracovné prostredie.

Neprehliadnite

Víťazom kategórie Kancelária ako DNA firma sa stal WebSupport. V kategórii Zdravá kancelária zvíťazila spoločnosť Austrian Beton Werk.

Campus City sa stal víťazom kategórie Inovatívna kancelária – porota ocenila technologicky najzaujímavejšie pracovné prostredie.

Konferenciu Office roka presunuli organizátori z marca na 28. mája, dejiskom zostáva bratislavská Mlynica.

  • Tlačiť
  • 4

Tagy CBRE, Office roka