Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Takú vodu má vraj len Vichy, pri Piešťanoch kreslia Vodný svet

09.02.2018 | Tomáš Vašuta

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

09.02.2018 | salamunovi bratia

Pokiaľ ide o jedinečnosť vody investor by mal ísť do Dudiniec, "...nachádzajúce sa v regióne Novohrad (Hont). Jedinečné zloženie a vzácne balneologické vlastnosti minerálnej vody (podobné zloženie majú iba kúpele vo Vichy vo Francúzsku a v Japonsku) ..."
A úplne najlepšie je využiť túto podľa jeho vyjadrení jedinečnú liečivú vodu na tobogány a vodný svet. O tempora o mores....


09.02.2018 | svk

Tiež som to chcel napísať, že Dudince sa chvála jedinečnosťou zloženia ich minerálnej vody ktorá sa údajne nachádza v Japonsku alebo vo F vo Vichy.

09.02.2018 | citatelTrendu

Ja "milujem" slovenské reštaurácie, kde zásadné podávajú rakpske a a české minerálky, pritom sme krajina s veľmi kvalitnými minerálnymi a podzemnými zdrojmi vody. Kedy konečne slovenskí podnikatelia pochopia že na Slovensku chcú turisti slovenské jedlo a nápoje?

PS: The best pod hradom Devín je reklama na hoteli že majú pivo z malého českého pivovaru, krásne to ukazuje dementnosť slovenského podnikateľského malomeštiaka. Dožijem sa niekedy že Slovák bude mať aspoň minimálnu hrdosť na svoju krajinu? Nikde nepadajú pečené holuby, všade sú problémy, rozhodne ale nie sme spodina Európy ako to niektorí prezentujú.

11.02.2018 | shaggy

No očividne sú tí turisti v poriadku s tými minerálkami, ktoré im dajú. Ja tiež v zahraničí dám prednosť overenej značke, ako niečomu domácemu, čo nepoznám.
Prečo by mal mať Slovák hrdosť na svoju krajinu? Ja som rád, že sa to čím ďalej, tým viac vytráca. Byť hrdý na niečo, na čom som sa nepričinil, s čím nemám nič spoločné alebo byť hrdý na skupinu ľudí, s ktorými mám spoločné len to, že obývame rovnaké územie, fakt patrí do stredoveku a nie do 21. storočia.
Ale teda, ak nemáš byť na čo hrdý, tak pokojne buď aj na výsledky druhých. Len láskavo nenúť svoje videnie sveta ako to správne.

12.02.2018 | čézare

Inak podla mna je to male ako projekt ... + vynimocnostou bude aj prilahla Jadrova Elektraren bohunice. Urcite je moj sen ist sa rekrevat elda chladiarenskych vezi ... otazka je ci ta specialna voda nema aj trochu radioaktivity ako bonus ...