Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Tatranský hotel bol symbolom úspechu, dnes sa mení na ruiny

06.07.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

06.07.2017 | HromBlesk

Som názoru že v takomto prípade by malo dôjsť k vyvlastneniu. Podobný inštitúz má Nemecko, keď je verejný záujem vyšší ako súkromný. Na dedine tam môžu navrhnúť vyvlastnenie haraburdy , zváľajú ju upravia a predajú a čo ostane medzi nákladmi a výnosmi ide na Treuhandkonto pre majiteľa. Toto je taký prípad. Zorvnať so zemou, predať pozemok, rozdiel vlastníkovi ( ak nejaký ostane)

06.07.2017 | Truhlik999

Az na to, ze tu nie si v Nemecku, ale v krajine nasich ludi. :-)
A s tymi si nikto nezacne.
Ludia si to totiz tak zvolili sami. A preto je to takto spravne a demokraticke.

06.07.2017 | shaggy

A ja som názoru, že fašisti, ako ty, by sa nemali vyjadrovať nikde. Alebo ako by sa ti páčilo, ak by ti vyvlastnili byt len preto, že tam nemáš najnovšie plastové okná a rozvody elektriny?
Za tento stav môžu ľudia ako ty - ja som v tom hoteli býval dvakrát, rád chodím okolo neho a spomínam. A uvedomujem si, že v Smokovcoch je mŕtvo. Na jednej strane chceš vyvlastniť, lebo s tým nič nerobia a na druhej im nedovolíte stavať ďalšie zariadenia a atrakcie. Chcel by som vidieť teba, či by si išiel do rizika straty, ak by si nemal aspoň trochu istotu, že tam tých ľudí niečo pritiahne.

06.07.2017 | .Adam

Pekný seriál. Emeska z Nového Smokovca má aj dvojičku v Tatranskej Štrbe - Hotel Semafór.

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát