Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Treskoňovu v Bratislave revitalizujú, pribudnúť má osvetlenie i mobilné sedenie

15.11.2019 | TASR

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

15.11.2019 | citatelTrendu

Konečne primátor čo má odvahu vyhnať z úplného centra mesta autá. Nám. SNP aj s okolitými uličkami treba prerobiť na pešiu zónu k kvalitnou dlažbou, fontánou, sochami a veľkými stromami ako Hviezdoslavovo námestie. Hneď sa tam vráti život. To parkovisko je hnusné.

Len čakám či naberie Vallo odvahu vyhodiť autá aj z ľavej strany ako je Poľský inštitút, Dom odievania, pošta a z pravej hornej často námestia smerom. Zatiaľ ide Vallo správnou cestou na rozdiel od doterajších primátorov čo o podpore MHD len hovorili, pritom podporovali IAD a v úplnom centre mesta tolerovali asfaltové megaparkovisko.
PS: Ak by sa podarilo vybudovať tam podzemné parkovisko bolo by fajn, ale to je asi nereálne. Dali by sa tak vyhnať autá zo všetkých okolných ulíc pod zem.

16.11.2019 | zakaznik

Tým, čo zvyknú šťať na boku kunstháále, môže verejný priestor a sediaci ľudia prekážať.
Takisto je otázny názor ľudí sediacich Treskoňovej na zápach šťaniek.
:-)

21.11.2019 | romancek

Prvé, čo mi na vizualizácii udrelo do očí, je ten billboard umiestnený na fasáde nemocnice. Staré mesto by malo prijať uznesenie, ktoré zakazuje akékoľvek veľkoplošné reklamy na budovách v rámci pamiatkovej zóny (s výnimkou vývesných štítov nad obchodnými a reštauračnými zariadeniami označujúcich prevádzku, ak nepoškodzujú vzhľad budovy).