Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Banskej Bystrici otvárajú autobusovú stanicu s nákupným centrom

18.09.2017 | ds | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

20.09.2017 | romancek

Low-cost stavba. Vyzerá to ako Baumax. Takéto verejné budovy, aj keď ich stavia súkromná spoločnosť, by mali mať určitú architektonickú kvalitu.

20.09.2017 | Bellarmino

Nejde o verejnú budovu, ale súkromný majetok a stavala ju nie jedna, ale viaceré súkromné spoločnosti, a dopravná časť sa stane, alebo už aj stala majetkom mesta. Rozhodnutie výlučne súkromníka a mesto zabezpečuje stavebné povolenia, takže sa asi vtedy rozhodlo, že na pozemku musí stáť aj autobuska.
Čo poučuješ súkromníka, dlhé desaťročia ruina sa rúcala, nikto si ju nevšímal, ale od okamihu, ako ju niekto zakúpil za účelom prestavania areálu, zrazu koľko poradcov sa zgrupovalo.
Samé reči, mlčte, mali ste kúpiť za vlastné a postaviť za vlastné vysokánske náklady z mramoru s vysokou architektonickou kvalitou.

24.09.2017 | shaggy

Pššt, takéto veci socialistom písať nemôžeš, lebo sa rozplačú.

16.10.2017 | Bosss

Tak urciteeee, kludne tam este teraz mohla stat ta povodna betonova ruina. Zrejme by si bol spokojnejsi.
btw. urcite si uz videl vo svete velke mnozstvo terminalov, takze porovnavas vlastne skusenosti, vsak?
Ja som tych terminalov uz par presiel. Ked nieco vyzera, cisto, sviezo, moderne, este neznamena, ze to nie je low-cost. Terminaly totiz zvycajne su obycajne velke haly. Schovavaju to za rozne tvary. Ked vsak chces vidiet architektonicky zaujimave budovy, musis hladat tie spred 100 rokov.