Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Ružinove pripravujú parkovací dom aj revitalizáciu námestia

15.02.2017 | tv

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

15.02.2017 | citatelTrendu

Mesto by malo aktívne podporovať súkromné subjekty vo výstavbe najmä podzemných parkovacích domov a vyhnať autá z chodníkov a ulíc. parkovanie je služba ako každá iná súvisiaca s autom, má byť platená, tento tolerovaný bordel v Bratislave už presiahol únosnú medz a trpia tým najmä chodci ohrozovaní ešte aj na chodníkoch. A parkovacia politika nesrovnala ako sa ukazuje už teraz nevyrieši vôbec nič, bolo to len populistické gesto. Najvyšší čas začať robiť poriadky v meste, zatiaľ ale nevidím v rozpočte žiadne výdavky na záchytné parkoviská na okraji mesta a podporu MHD.

15.02.2017 | Valec57

Parkovacia politika Nesrovnala má v prvom rade vyriešiť to, aby boli pravidlá v zónach regulovaného parkovania (tam, kde ich MČ zavedú) v celom meste jednotné. A to je dosť podstatný detail.

Na druhej strane, už len samotná hrozba regulácie parkovania má svoj význam. Ja poznám už troch ľudí, čo sa začali zaujímať o riešenie parkovania svojho vozidla v blízkosti svojho bývania, zatiaľ čo doteraz k tomu pristupovali štýlom "však niekde nejaké miesto nájdem". A to v konečnom dôsledku nahráva aj záujmu o budovanie parkovacích domov, ako je napríklad tento.

15.02.2017 | petrisko

Myslim si, ze v tomto duchu by sa dalo na uzemi Bratislavy obnovit niekolko namesti a parkov. a presne do takychto garazi auta aj patria, nie na chodniky.

15.02.2017 | MS1o618

Ako obyvatel prilahlej bytovky dakujem, a drzim palce s projektom. Zaujimalo by ma, ci sa miesta budu dat aj kupit, alebo len prenajat

23.02.2017 | latsio

bývam hneď cez cestu a smutno mi je keď idem cez tento "park". Tento projekt je však úplne super a viem si toťo riešenie predstaviť na množstve ďalších mieste v celej BA. Dúfam len, že ten nový park na streche nebude len nejaké bezduché miesto, kde budú môcť chlastať socky z okolitých ubytovní. A snáď to pomôže aj tej biednej reštiky vo Four inne, lebo týmto projektom príde k peknej terase ako slepé kura k zrnu.