Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Ružinove pripravujú parkovací dom aj revitalizáciu námestia

15.02.2017 | tv

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

15.02.2017 | citatelTrendu

Mesto by malo aktívne podporovať súkromné subjekty vo výstavbe najmä podzemných parkovacích domov a vyhnať autá z chodníkov a ulíc. parkovanie je služba ako každá iná súvisiaca s autom, má byť platená, tento tolerovaný bordel v Bratislave už presiahol únosnú medz a trpia tým najmä chodci ohrozovaní ešte aj na chodníkoch. A parkovacia politika nesrovnala ako sa ukazuje už teraz nevyrieši vôbec nič, bolo to len populistické gesto. Najvyšší čas začať robiť poriadky v meste, zatiaľ ale nevidím v rozpočte žiadne výdavky na záchytné parkoviská na okraji mesta a podporu MHD.

15.02.2017 | Valec57

Parkovacia politika Nesrovnala má v prvom rade vyriešiť to, aby boli pravidlá v zónach regulovaného parkovania (tam, kde ich MČ zavedú) v celom meste jednotné. A to je dosť podstatný detail.

Na druhej strane, už len samotná hrozba regulácie parkovania má svoj význam. Ja poznám už troch ľudí, čo sa začali zaujímať o riešenie parkovania svojho vozidla v blízkosti svojho bývania, zatiaľ čo doteraz k tomu pristupovali štýlom "však niekde nejaké miesto nájdem". A to v konečnom dôsledku nahráva aj záujmu o budovanie parkovacích domov, ako je napríklad tento.

15.02.2017 | petrisko

Myslim si, ze v tomto duchu by sa dalo na uzemi Bratislavy obnovit niekolko namesti a parkov. a presne do takychto garazi auta aj patria, nie na chodniky.

15.02.2017 | MS1o618

Ako obyvatel prilahlej bytovky dakujem, a drzim palce s projektom. Zaujimalo by ma, ci sa miesta budu dat aj kupit, alebo len prenajat

Realitná inzercia

Nobelova - posledné 1i byty v ponuke

Nobelova - posledné 1i byty v ponuke Posledná šanca na výhodnú investíciu - posledné 1izbové byty už len v N3. Na začiatok investícia 12.000€, zvyšok platíte po kolaudácii, 6% výnos. Neváhajte!

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 79 568 EUR

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove Vyberte si z našej ponuky bytov, od 1-izbových, cez 2-izbové, 3-izbové až po 4-izbové byty. Nové 3-izbové byty s pivničnou kobkou od 148 000 €! Zistite viac.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Pridať inzerát