Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Ružinove pripravujú parkovací dom aj revitalizáciu námestia

15.02.2017 | tv

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

15.02.2017 | citatelTrendu

Mesto by malo aktívne podporovať súkromné subjekty vo výstavbe najmä podzemných parkovacích domov a vyhnať autá z chodníkov a ulíc. parkovanie je služba ako každá iná súvisiaca s autom, má byť platená, tento tolerovaný bordel v Bratislave už presiahol únosnú medz a trpia tým najmä chodci ohrozovaní ešte aj na chodníkoch. A parkovacia politika nesrovnala ako sa ukazuje už teraz nevyrieši vôbec nič, bolo to len populistické gesto. Najvyšší čas začať robiť poriadky v meste, zatiaľ ale nevidím v rozpočte žiadne výdavky na záchytné parkoviská na okraji mesta a podporu MHD.

15.02.2017 | Valec57

Parkovacia politika Nesrovnala má v prvom rade vyriešiť to, aby boli pravidlá v zónach regulovaného parkovania (tam, kde ich MČ zavedú) v celom meste jednotné. A to je dosť podstatný detail.

Na druhej strane, už len samotná hrozba regulácie parkovania má svoj význam. Ja poznám už troch ľudí, čo sa začali zaujímať o riešenie parkovania svojho vozidla v blízkosti svojho bývania, zatiaľ čo doteraz k tomu pristupovali štýlom "však niekde nejaké miesto nájdem". A to v konečnom dôsledku nahráva aj záujmu o budovanie parkovacích domov, ako je napríklad tento.

15.02.2017 | petrisko

Myslim si, ze v tomto duchu by sa dalo na uzemi Bratislavy obnovit niekolko namesti a parkov. a presne do takychto garazi auta aj patria, nie na chodniky.

15.02.2017 | MS1o618

Ako obyvatel prilahlej bytovky dakujem, a drzim palce s projektom. Zaujimalo by ma, ci sa miesta budu dat aj kupit, alebo len prenajat

23.02.2017 | latsio

bývam hneď cez cestu a smutno mi je keď idem cez tento "park". Tento projekt je však úplne super a viem si toťo riešenie predstaviť na množstve ďalších mieste v celej BA. Dúfam len, že ten nový park na streche nebude len nejaké bezduché miesto, kde budú môcť chlastať socky z okolitých ubytovní. A snáď to pomôže aj tej biednej reštiky vo Four inne, lebo týmto projektom príde k peknej terase ako slepé kura k zrnu.

Realitná inzercia

Posledný byt v projekte APOLLIS

Posledný byt v projekte APOLLIS HERRYS ponúka na predaj posledný voľný byt v projekte APOLLIS - 3i byt, 96 m2 na 6.p. V cene kuchynská linka,umývačka riadu,podlahy a sanita. Bývajte Q1 2017.

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul.

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul. HERRYS exkluzívne ponúka na predaj 2i byt s balkónom v Podunajských Biskupiciach. Byt má výborne dispozičné riešenie a orientáciu na tichú stranu. 109 000 €

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

REB.sk predaj 2,5 izbový byt, Dunajská ul,

REB.sk predaj 2,5 izbový byt, Dunajská ul, REB.SK exkluzívne Ponúkame na predaj nadštandardný 2,5 izbový, Dunajská ulica, Staré mesto Byt má úžitkovú plochu 95,20 m2 + terasa o výmere 14,65 m2.

Realitná kancelária hľadá do tímu ľudí

Realitná kancelária hľadá do tímu ľudí Dopyt po našich službách rastie. Aj z tohto dôvodu hľadáme do tímu šikovných ľudí, ktorí majú obchodného ducha a zároveň proklientský prístup.

Pridať inzerát