Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Šamoríne pripravujú novú nákupnú pasáž

13.04.2017, 05:01 | tv | © 2017 News and Media Holding

V Šamoríne pripravujú nové nákupné plochy. Spoločnosť VIWO chce už tento rok začať stavať novú predajňu Hobbi a Butikcenter. Prvých zákazníkov by mali privítať už budúci rok.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Šamorín

Nové obchody by mali vyrásť vedľa Kauflandu na Kasárenskej ulici. „Vybudovanie Obchodného centra Hobbi a Butikcentra v Šamoríne je ďalším krokom v rámci stratégie rozvoja – expanzie spoločnosti Viwo v nasledujúcom období,“ prezrádza v zámere, ktorý aktuálne posudzujú úrady investor.

Obchod Hobbi má na predajnej ploche s rozlohou 1 834 štvorcových metrov ponúknuť sortiment pre dom a dielňu. Súčasťou priestorov má byť aj oddelenie špecializujúce sa na potreby pre záhradkárov. Reťazec Hobbi dnes prevádzkuje sedem predajní, zväčša na západnom Slovensku.

Neprehliadnite

Okrem obchodu pre domácich majstrov a záhradkárov má nové centrum lákať na pasáž so šiestimi prevádzkami, ktorá ponesie meno Butikcenter. Podľa investora by tu mali byť predajne obuvi, oblečenia, spotrebnej elektroniky, domácich potrieb i rozličného tovaru. Rozloha jednotlivých jednotiek je nastavená od 150 do 605 štvorcových metrov.

K areálu má prislúchať 131 parkovacích miest. Rozpočet projektu vyčíslil investor na štyri milióny eur. So stavebnými prácami by mali začať už tento rok, otváranie je naplánované na budúci rok. Predbežne sa počíta s vytvorením 31 pracovných miest.

Reťazec Hobbi otvoril svoju prvú predajňu ešte v roku 2013, keď prišiel s konceptom, ktorého cieľom bolo konkurovať zahraničným hráčom. Za značkou stojí spoločnosť Uritest, ktorej sa darí kontinuálne zvyšovať tržby, aj keď v roku 2015 skončila v strate takmer 600-tisíc eur.

Developerská spoločnosť Viwo otvorila vo februári tohto roka centrum RetailParkSenica. Dunajskostredská firma sa venuje výstavbe retail parkov na Slovensku. K jej projektom patrí napríklad Topolis v Topoľčanoch.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Šamorín

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy • Ružová ulica - Senec • 3-izbový byt s vlastným kúrením • podlahová plocha bytu 64 m2 + terasa 10 m2 • tichá novovybudovaná lokalita

Pridať inzerát