Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

V Senici rozšírili obchodnú zónu pri Kauflande

14.02.2017, 14:00 | ds | © 2017 News and Media Holding

Obchodná zóna na okraji Senice sa opäť rozrástla. Developerská skupina VIWO otvorila obchodné centrum RetailParkSenica, ktoré po úplnom dokončení na jar prinesie celkovo 2 100 štvorcových metrov obchodných plôch.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

V týchto dňoch otvorená časť prináša na ploche 1 700 štvorcových metrov obchody značiek CCC, Okay, Orion a Super Zoo. Na jar k nim pribudne ďalších takmer 400 štvorcových metrov s prevádzkou TEDi.

„Obchodnú zónu v Senici – Párovciach budujeme už desať rokov a veľmi nás teší, že sme nateraz zónu mohli doplniť o obchodný koncept, ktorý rozšíri sortimentné pole pre zákazníkov zo Senice i okolia,“ hovorí Lajos Kovács, konateľ dunajskostredskej spoločnosti VIWO, ktorá sa venuje výstavbe retail parkov na Slovensku.

Neprehliadnite

„Momentálna ekonomická situácia dopomáha k vzniku menších dedikovaných obchodných zón v rámci stredne veľkých miest. Už aj zabehnuté a etablované zóny využívajú potenciál na ďalší rast, tak ako tomu bolo aj v prípade obchodnej zóny v Senici, kde sme mohli privítať ďalších retailových operátorov,“ dodáva Martin Hudák, vedúci tímu priemyselných nehnuteľností v Cushman & Wakefield na Slovensku, ktorý zabezpečoval exkluzívny prenájom priestorov.

Súčasťou komerčnej zóny okolo Obchodnej ulice v Senici je hypermarket Kauflandu, Family Centrum s predajňami Deichmann, Dráčik, Jysk, Planeo elektro či Sportisimo, samostatná predajňa Hobbi a čerpacia stanica Tanker. Nový retail park vyrástol na pozemku medzi Kauflandom a Family Centrom.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát