Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Trnave odštartuje výstavba obchodného centra. Ukázalo nové vizualizácie

20.02.2019, 14:05 | Martin Poláš | © 2019 News and Media Holding

Na okraji Trnavy pribudne nové obchodné centrum Island, ktoré investor Ismont predstavil ešte vlani. S výstavbou chce začať v najbližších mesiacoch. Súčasťou projektu je aj administratívny objekt s kanceláriami. V retailovej časti je prvým potvrdeným nájomcom Billa.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Ismont, Trnava

Developer Ismont na sídlisku Linčianska v Trnave stavia aktuálne bytový komplex Miko, OC Island sa bude nachádzať v jeho bezprostrednej blízkosti.

Projekt vyrastie na nezastavanom území na výjazde z Trnavy smerom na Zeleneč. V tejto lokalite je nižšia konkurencia nákupných možností – väčšie nákupné centrá Arkadia, CityPark ako aj reťazce Tesco či Kaufland majú svoje prevádzky na opačnom konci mesta. City Arena v centre Trnavy je vzdialená 2,5 kilometra, OC Max viac ako tri kilometre. Neďaleko OC Island sa však chystá otvorenie iného nového obchodného centra Sofi na Bratislavskej ulici.

Aj šesťpodlažná kancelárska budova

Ismont aktuálne hlási, že s výstavbou OC Island medzi Zelenečskou a Mikovíniho ulicou začne v priebehu tohto roka. „S dokončením sa počíta začiatkom roku 2020,“ hovorí pre TREND Reality marketingová manažérka spoločnosti Monika Majerníková.

V retailovej časti je momentálne prvým potvrdeným nájomcom Billa. Reťazec má pritom v Trnave v súčasnosti päť predajní – tri v nákupných centrách CityPark, City Arena a OC Max, samostatné na Hospodárskej a Spartakovskej ulici.

Neprehliadnite

Ďalších nájomcov ešte Ismont nemá podpísaných. „V rokovaní je 

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Ismont, Trnava

Diskusia (0 reakcií)