Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Trnave otvorili nákupný City Park

24.11.2016, 11:15 | ds | © 2016 News and Media Holding

Trnava dobieha ostatné krajské mestá v ponuke nákupných možností. Po vlaňajšom otvorení City Areny, prvého moderného nákupného centra v meste, vo štvrtok developerská spoločnosť TM Real otvára retail park City Park so zhruba tretinovou plochou.

  • Tlačiť
  • 1

City Park vyrástol na Trstínskej ceste na trojhektárovom pozemku na mieste bývalého Výskumného ústavu kukurice. Na prenajímateľnej ploche 10 500 štvorcových metrov sú dve desiatky prevádzok, parkovisko má kapacitu vyše tristo áut. Developer vybudoval popri centre aj cyklotrasu.

V retail parku je supermarket Billa, elektro Okay, predajne Bepon, Delikateso, DM, Drewmax, Exisport, Green Design, Kärcher, Kik, Orion, Pepco, Super Zoo, Takko Fashion, kaviareň, japonská reštaurácia či novinový stánok.

City Park TrnavaZdroj: Martin Poláš

City Park TrnavaZdroj: Martin Poláš

TM real už prevádzkuje City Park v Leviciach. Centrum s 18 prevádzkami, s predajnou plochou vyše 10-tisíc štvorcových metrov a 282 parkovacími miestami otvoril v roku 2012 v lokalite Turecký rad. Retail park doplnil nákupnú zónu s hypermarketom Tesco, Nay či Merkury Marketom.

Investorom City Parkov sú spoločnosti Forespo LV a Forespo City Park Trnava patriace pod realitný fond Prvej penzijnej správcovskej spoločnosti Poštovej banky.

  • Tlačiť
  • 1