Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Groningenský kolos zapadol do historického centra. Prekonal všetky očakávania

31.01.2020 | Karol Klanic

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

31.01.2020 | HitMe

Krasna ilustracia upadku vkusu, krasy, dizajnu, technickych schopnosti ludstva, a teda upadku celej spolocnosti.

Sme na absolutnom konci jednej epochy, tesne pred kolapsom. Vidno to vsade, aj tu.

01.02.2020 | mam_rad_jablka

Naozaj?

31.01.2020 | forcaster

I love it! Well done

02.02.2020 | HitMe

So 14 instagram filtramy, dronom a dofotosopovanym apokaliptickym zapadom slnka by aj zdena studenkova vyzerala dobre.

Skus na na to pozriet bez nich:

https://images.app....

Je to odporny brutalizmus toho najhorsieho typu ktory tu za bolsevizmu navzdy znicil vyzor nasich miest. Keby toto postavila j&t tak to slovac snad spali. Ale staci ze to nadizajnuje nejaky nihilisticky fetisista tretieho pohlavia v holandsku, a uz je to zrazu umelecke dielo.

02.02.2020 | mam_rad_jablka

3. pohlavie, fetišista, nihilista?... mnoho ľuďí už nevie čo so sebou, stráca sa pokora, vzájomná úcta. Človek prestáva byť človekom.

Je to odvaha občanov krajiny neľpieť na zaužívaných vzorcoch správania sa a je v nich prvok pokroku. Preto je Holandsko tam kde je, kým my sa hráme na folklóristov, kresťanov a deti utekajú študovať do Česka, Holandska, Dánska. Prečo asi utekajú? V Holandsku majú omnoho viac smerov, ciest, chodníčkov ako dosiahnuť svoje ciele, bez toho, žeby im niekto závidel a hádzal polená pod nohy.. či tvrdil, že sú 3. pohlavím. Treba vykoreniť toto sedliacke nevidím si ďalej od nosa myslenie. Na Slovensku je neuveriteľná ťažoba, úzkosť.... chýba voľnosť, radosť, dýchanie zvoľna... je tu hutná atmosféra nenaplnených ambícii.

01.02.2020 | mam_rad_jablka

Ticho závidím. Toto mi chýba, že sa u nás prestali stavať verejné budovy pre občanov. Snáď keď sa postavia všetky diaľnice a zrekonštruuje celá železničná trať od Štúrová po Čiernu nad Tisou, budú sa staviať i takéto fóra u nás. Krásne. Desia ma akurát eskalátory :). Také čosi sa stavalo za socializmu... na vtedajšiu dobu to tiež bol výkvet architektúry si myslím.

01.02.2020 | TenJeden

Mozno pekna, ale moc sa mi nehodi k okoliu... :(