Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Žilinské centrum Mirage sa rozšíri o bývalé Tesco

10.08.2016 | Daniel Suchý

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

10.08.2016 | Peter Gula

To si ešte počkáme. Aj v Trenčíne už začína stavať terminál dva roky

10.08.2016 | PaloK

No to je hnus velebnosti. Taká masívna budova v malom centre malého mesta, kde opilec Slota aj vtáčiu búdku predá "investorovi". A Trabelsi sa už vrátil z exilu? Už má veci s Políciou SR a Daňovákmi urovnané? A svojim dodávateľom z Mirage už zaplatil?

10.08.2016 | Truhlik999

velmi dobre!
centrum ziliny prezilo vdaka Auparku a Mirage.
Bez tychto oc by tam skapal pes.
V za sa da parkovat v centre, su tam obchody, park, kaviarne aj zabava.

Ine mesta oc vytlacili na periferiu, ludia sa presunuli za nimi a v centrach skapal pes.

Mirage ma problem s malymi parkovacimi miestami, ked to vylepsia, bude to super.

11.08.2016 | Anonym

velmi dobre!
centrum ziliny prezilo vdaka Auparku a Mirage.
Bez tychto oc by tam skapal pes.
V za sa da parkovat v centre, su tam obchody, park, kaviarne aj zabava.

Ine mesta oc vytlacili na periferiu, ludia sa presunuli za nimi a v centrach skapal pes.

Mirage ma problem s malymi parkovacimi miestami, ked to vylepsia, bude to super.

11.08.2016 | Ondrej Korec

Osobne chodím takmer výlučne do Auparku. Tomu architektovi, čo robil Mirage by som nedal zadarmo garáž projektovať. Od úzkych parkovacích miest, cez zle značené výjazdy z parkoviska a prechodov z parkoviska do NC, hrozné rozmiestnenie toaliet až po zlú skladbu obchodov (čo už je problém manažmentu samozrejme).

15.08.2016 | Michail Chudík

myslím si, že ospevovanie Mirageu nie je velmi na mieste a fakt, že tam je, je len dôsledkom korupcie a slabomyselnosti vedení mesta. Kto je žilinčan vie, že v Žiline skapal pes po výstavbe Auparku a Mirage, ktoré zhltli celý život v meste, a nie naopak. takže ospevujú ich vacsinou dedinčania zo širšieho okolia, ktorí netušia čo je to mesto a ako žije, pre ktorých je mesto potrebné len na nákupy (osobne som stretol ľudí, ktorí mi povedali, že odkedy je v Žiline Mirage majú čo ukázať návštevám z Prešova, dovtedy nevedeli čo...ale nevedomosť nikoho neospravedlňuje)... takže toľko, ak chcete prejdite sa po uličkách okolo Mariánskeho námestia a uvidíte prázdne prevádzky a výklady obchodov, ktoré sa presunuli za zákazníkmi do spomínaných OC. Podobne ako Aupark, ktorý navyše nie je ani nijako architektonicky hodnotným dielom, Mirage je len výstrelkom megalománie jednotlivca a centru mesta neprinieslo nijakú pridanú hodnotu, skôr ho iba poškodilo...

16.08.2016 | Truhlik999

Nesuhlasim.
Zivot v meste ochromujj nedostupnost parkovacich miiest avpristupu autom.
V za to aupark a mirage krasne roiesia.
Vdaka nim je v za kam ist aj vecer a cez vikend.
Mrtvo je na narodnej, prave odtial vsetko odislo , lebo sa tam nedostanes autom..

16.08.2016 | bluehen

zilina bez mirage by bola nieco cim je teraz trencin /ak tu niekto hovori o vyludneni centra/. shopping centra v centrach miest vcelku funguju a je len dobre ze zbohatlici nakradnute nerozflakali ale investovali do takychto stavieb. Horsie bude az sa jedneho dna rozkotulaju a nebude ani na prevadzku.