Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zmena trendu? Voľných kancelárskych priestorov pribudlo

31.01.2019 | Tomáš Vašuta

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

31.01.2019 | Niless

Teraz neviem to si niekto mysli ze sa v BA nejako nafukne trh a pride stahovanie velkych firiem z Viedne ci Prahy alebo kde ziju developeri? Zacinam mat pocit ze tieto projekty su len prackou penazi z biznisu "vlastnou hlavou"

31.01.2019 | gejza77

už Meyer Lansky odporúčal prať špinavé peniaze cez investičnú výstavbu

31.01.2019 | shaggy

Čo sú to špinavé peniaze?
Napr. to, čo zarobia makroekonomickí astrológovia z našich daní?

31.01.2019 | reddington

Bratislava ma oproti ostatnym mestam najnizsiu neobsadenost. Vo Viedni az tak vela tych velkych firiem nie je..skor vela malych a strednych + samozrejme vynimky.
Nezabudajme aj na to ze skor budu mat problemy stare kancelarske priestory z ktorych sa najomnici vystahuju.
Uz take DXC ma problem s miestami pre ludi.

31.01.2019 | fatalista

Starsie kancelarske priestory by mohli reagovat znizenim cien a zacinajuce male firmy/zivnostnici by to mozno uvitali.

03.02.2019 | mba

Cely realitny trh s kancelariami v BA sa vola korupcna hra Pretahovana (najomcov z jednej budovy do druhej). Ako HB: 1. najprv postavili Apollo, 2. obsadili, 3. predali fondu, 4. po istom case sa objavili staticke problemy, 5. HB zakaznikov pretiahne do novych projektov, 6. Fond cast zarobi, cast odpise ako stratu, 7. HB za zbytok kupi spat, 8. zbura, 9. cely kolotoc zacina znova, 10. Chrenko, skorumpovani uradnici, manazeri nastahovanych firiem zarobia, projekt ciastocne pomoze vyprat cierne peniaze, fond stratu odpise..... vychodoeuropsky model balkanskeho typu ako vysity.