Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zo Slovenky je Dituria City Park

22.04.2013 | Ľuboš Mistrík

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

22.04.2013 | vz

Tešíme sa na zvýšený obsah prachových častíc v Banskej Bystrici. Dopravné zápchy pri Slovenke sú už teraz neopakovateľné a vzhľadom na možnosti snáď neriešiteľné (cestné riešenie je stále rovnaké už 40 rokov).

Možno investor spolieha na zrušenie mestského parku - tešíme sa. Alebo na odklonenie koryta potoka zbúraním fakulty resp. zopár rodinných domov - tešíme sa.

22.04.2013 | Brandner

Že vraj nový dizajn? Toto predsa nemá s dizajnom nič spoločné! Architektom (zdráham sa ich tak nazvať, radšej by mali vrátiť diplom), ktorí splodili túto zhovadilosť nasrať do rúk a mesiac k vode nepustiť! Dúfam, že sa bystričania spamätajú a nenechajú si ďalej przniť mesto.

22.04.2013 | vz

Bystričania nasadli momentálne na vlnu hromadného výrubu stromov v meste. Nezisťoval som prečo, ale vyzerá to na módu. V rôznych častiach mesta. To, že Bystrica ešte nie je tak zastavaná ako sa to "podarilo" vykonať v Bratislave (Sad Janka Kráľa, Račianska ul a Vinohrady, Trnavské mýto, Ružinov) je pravdepodobne len vďaka nezáujmu investorov.

Žiaľ pri ceste na lyžovačky novou R1 sa pohľad na "nezastavanost" krajského mesta niekomu nepáčil.
Nemal by som nič proti Resortu v prípade, že by sa poctivo riešila dopravná časť projektu a zatrávnenie. To zatrávnenie na fotke sa vyriešilo tým, že sa na zeleno zaretušovali všetky stavby v okolí. Viď foto v článku. V skutočnosti je celé to územie zastavané. Investor, ak by chcel mať zeleň, by musel urobiť trávu na vlastnom pozemku.
Street View pohľad z mosta na JZ cíp súčasnej Slovenky - v procese búrania http://bit.ly/17dEdaO

23.04.2013 | dzizs

Ako sa to da zastavit?
Zbohom Bystrica,vivat miestni poslanci a uradnici..

28.04.2013 | nordix1

Co chces zastavovat ? ved to uz je zastavene :D nikdy sa to nepostavi pretoze najst najomcov ktori by to zaplatili je ( a bude ) v BB prakticky nemozne. BB nie je BA a prachy sa daju preprat aj jednoduchsie.

28.04.2013 | nordix1

" Podľa portálu bbonline.sk majú byť hlavnou funkciou obchod a služby. "

no toto, portal bbonline objavil Ameriku :))) naozaj im dakujem investigativnu reportaz, bez nej by som asi zomrel spr*sty :D

" Konkrétne termíny štartu výstavby a aktuálny stav zatiaľ nie sú známe. "

moj skromny odhad je tak o 100 rokov :D rovnako aj s prestavbou autobusovej stanice