Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rande s realitou

Rande s realitou je seriál článkov, v ktorých portál TRENDreality.sk recenzuje bytové novostavby na Slovensku. Cieľom je poukázať na ich nedostatky i pozitíva.

Ako prebieha rande?

V projekte strávime niekoľko hodín, počas ktorých navštívime náhodne vybrané voľné menšie i väčšie byty. Zaujímajú nás i spoločné priestory a otázniky budúcich obyvateľov – výška mesačných platieb, skúsenosti so správcom, vybavovanie prípadných reklamácií, atď.

S hodnotením pomáha spoločnosť Armatrade GRP, kde stavební odborníci posudzujú nehnuteľnosti spolu s redakciou. Výstupom sú preto dva texty, jeden z dielne redakcie a druhý z radov odborníka. Čitateľ sa tak dozvie maximum, čo sa o projekte môže dozvedieť.

Ovplyvňujú developeri rande?

Neovplyvňujú. S developerom si síce vždy vopred dohodneme termín obhliadky, do článku však zasahovať nemôže. Napriek tomu, že by niekedy rád. Pokiaľ si nie je istý výsledkom hodnotenia, môže rande odmietnuť, no tým nedáva najlepší signál.

Hodnotíme nezávisle, rovnako radi pochválime i skritizujeme. Dávame priestor aj diskusii čitateľov, ktorí môžu mať s daným projektom inú skúsenosť alebo dokážu informáciu obohatiť. A ak má developer potrebu po vydaní rande reagovať, dostane tento priestor.

Prečo Rande s realitou?

Je to dvojzmysel. Na jednej strane obhliadky berieme ako rande, kde je redakcii a stavebným odborníkom partnerom nehnuteľnosť – realita. S realitou sa stretávajú aj developeri, a to keď svoj projekt dokončia a ich ambície a sny zrazu konfrontujú s kupujúcimi – realitou trhu.

Kedy vychádza Rande s realitou?

Rande s realitou je mesačník. Spravidla vychádza v prvej polovici mesiaca. Uverejňovanie článkov však závisí od dostupnosti dokončených projektov. Developeri si v posledom čase dávajú čoraz viac záležať na okolí bytových domov a obhliadky uprednostňujú po dokončení všetkých úprav. Jedným z dôsledkom je aj to, že v zimných mesiacoch sa nie vždy podarí navštíviť nejaký projekt a Rande s realitou môže mať pauzu. Fotografie a postrehy z dokončených projektov nájdete aj na Facebooku.

Boli sme napríklad v Zuckermandli, Steine2, Slnečniciach, Arborii, Panorama City, Novej Terase, Jégého aleji, Petržalka City, Pálffyho kúrii, Viktórii, Troch vežiach, Triangli, Amifiteátri, Renaissance, TatraCity, Vinohradise, Vienna Gate, Manhattane, Eurovei, River Parku...

Prečítajte si všetky doterajšie recenzie

Kontakt pre inzerentov

TREND Representative, s.r.o.
Silvia Vadovičová
Advertising Executive Manager
Tomášikova 23, 821 01 Bratislava 2
Tel.: (02) 208 22 271
Fax: (02) 208 22 246
E-mail: inzercia@etrend.sk

Príjazd autom (pdf)

Fakturačné údaje

TREND Representative, s.r.o.,
Tomášikova 23,
821 01 Bratislava

IČO: 43824706
DIČ: 2022494287
IČ DPH: SK2022494287

Spoločnosť zapísaná v OR Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, pod vložkou číslo: 49039/B

Bankové spojenie: Tatra banka, a.s.
Číslo účtu: 2622180607/1100
IBAN: SK67 1100 0000 0026 2218 0607
SWIFT: TATR SK BX