Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čo by ste chceli na Tehelnom poli

02.06.2014 | Ľuboš Mistrík

Najprv zbúrali cyklistický štadión, aby tam vzniklo parkovisko počas majstrovstiev v hokeji. To ale nestihli.
Odvtedy krásny pozemok v Novom Meste chátra a zdá sa, že tu nebude Štvrtá veža.
Čo by ste tam chceli? Mestská časť vraj športovisko...

http://reality.etre...

 Pravidlá diskusie

16.06.2014 | micru

Najradšej by som tam videl športovisko, ktoré by patrilo serióznemu športovému klubu.

25.06.2014 | Adrian Gubčo

Existujúci projekt je maximálne zlý. Nech si tam Slovan za vlastné peniaze postaví svoj štadión s kapacitou do 15 000 divákov, k tomu napríklad menší hotel a Kmotrík nech si tam hodí aj TA3, ale nákupné centrum, kancelárie a byty vo výškových budovách v tej lokalite, to je nonsense. Reálny NFŠ nech je buď v Trnave, kde sa môže dostavať jedna tribúna a budeme mať krásny štadión pre 30 000 divákov, alebo keď už v Bratislave, tak na konci Petržalky s podobnou kapacitou. Tam je dostatok priestoru, výhľadovo oveľa lepšie dopravné napojenie (z diaľnice, možno vetva električky) a nezaťažená lokalita. Okrem toho sa okolo toho hádam nebude krútiť nejaký slizký had, ktorých si na navrhovanie štadióna zaplatí toho najväčšieho chudáka medzi slovenskými architektami.

27.06.2014 | Ľuboš Mistrík

ale teraz sme mysleli ten pozemok namiesto cyklistickeho stadiona :)

29.06.2014 | Adrian Gubčo

Hops :-) Čo sa týka toho, tak si myslím, že participačný proces, ktorý predchádzal plánovaniu lokality, je na bratislavské pomery veľmi transparentný a kvalitný a preto nemám zásadné námietky voči tomu, čo tam vznikne. V tej lokalite treba zachovať šport a rekreáciu v čo najväčšej miere, zvlášť keď je reálna možnosť, že sa nezachová napríklad na Pasienkoch.