Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čo by ste chceli na Tehelnom poli

02.06.2014 | Ľuboš Mistrík

Najprv zbúrali cyklistický štadión, aby tam vzniklo parkovisko počas majstrovstiev v hokeji. To ale nestihli.
Odvtedy krásny pozemok v Novom Meste chátra a zdá sa, že tu nebude Štvrtá veža.
Čo by ste tam chceli? Mestská časť vraj športovisko...

http://reality.etre...

 Pravidlá diskusie

16.06.2014 | micru

Najradšej by som tam videl športovisko, ktoré by patrilo serióznemu športovému klubu.

25.06.2014 | Adrian Gubčo

Existujúci projekt je maximálne zlý. Nech si tam Slovan za vlastné peniaze postaví svoj štadión s kapacitou do 15 000 divákov, k tomu napríklad menší hotel a Kmotrík nech si tam hodí aj TA3, ale nákupné centrum, kancelárie a byty vo výškových budovách v tej lokalite, to je nonsense. Reálny NFŠ nech je buď v Trnave, kde sa môže dostavať jedna tribúna a budeme mať krásny štadión pre 30 000 divákov, alebo keď už v Bratislave, tak na konci Petržalky s podobnou kapacitou. Tam je dostatok priestoru, výhľadovo oveľa lepšie dopravné napojenie (z diaľnice, možno vetva električky) a nezaťažená lokalita. Okrem toho sa okolo toho hádam nebude krútiť nejaký slizký had, ktorých si na navrhovanie štadióna zaplatí toho najväčšieho chudáka medzi slovenskými architektami.

27.06.2014 | Ľuboš Mistrík

ale teraz sme mysleli ten pozemok namiesto cyklistickeho stadiona :)

29.06.2014 | Adrian Gubčo

Hops :-) Čo sa týka toho, tak si myslím, že participačný proces, ktorý predchádzal plánovaniu lokality, je na bratislavské pomery veľmi transparentný a kvalitný a preto nemám zásadné námietky voči tomu, čo tam vznikne. V tej lokalite treba zachovať šport a rekreáciu v čo najväčšej miere, zvlášť keď je reálna možnosť, že sa nezachová napríklad na Pasienkoch.

Realitná inzercia

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších Zahájili sme predaj 3. fázy projektu Nový Ružinov. Ceny sú opäť veľmi priaznivé a v úvode predaja najvýhodnejšie. Rozhodnúť sa rýchlo sa preto oplatí.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

REB.SK , 3 izbový byt, Tallerova ul

REB.SK , 3 izbový byt, Tallerova ul REB .SK ponúka na predaj 3-izbový staromestský byt na Tallerovej ulici, Staré mesto. Úžitkova plocha bytu je 78 m2 + terasy 10m2.

Pridať inzerát