Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čo by ste chceli na Tehelnom poli

02.06.2014 | Ľuboš Mistrík

Najprv zbúrali cyklistický štadión, aby tam vzniklo parkovisko počas majstrovstiev v hokeji. To ale nestihli.
Odvtedy krásny pozemok v Novom Meste chátra a zdá sa, že tu nebude Štvrtá veža.
Čo by ste tam chceli? Mestská časť vraj športovisko...

http://reality.etre...

 Pravidlá diskusie

16.06.2014 | micru

Najradšej by som tam videl športovisko, ktoré by patrilo serióznemu športovému klubu.

25.06.2014 | Adrian Gubčo

Existujúci projekt je maximálne zlý. Nech si tam Slovan za vlastné peniaze postaví svoj štadión s kapacitou do 15 000 divákov, k tomu napríklad menší hotel a Kmotrík nech si tam hodí aj TA3, ale nákupné centrum, kancelárie a byty vo výškových budovách v tej lokalite, to je nonsense. Reálny NFŠ nech je buď v Trnave, kde sa môže dostavať jedna tribúna a budeme mať krásny štadión pre 30 000 divákov, alebo keď už v Bratislave, tak na konci Petržalky s podobnou kapacitou. Tam je dostatok priestoru, výhľadovo oveľa lepšie dopravné napojenie (z diaľnice, možno vetva električky) a nezaťažená lokalita. Okrem toho sa okolo toho hádam nebude krútiť nejaký slizký had, ktorých si na navrhovanie štadióna zaplatí toho najväčšieho chudáka medzi slovenskými architektami.

27.06.2014 | Ľuboš Mistrík

ale teraz sme mysleli ten pozemok namiesto cyklistickeho stadiona :)

29.06.2014 | Adrian Gubčo

Hops :-) Čo sa týka toho, tak si myslím, že participačný proces, ktorý predchádzal plánovaniu lokality, je na bratislavské pomery veľmi transparentný a kvalitný a preto nemám zásadné námietky voči tomu, čo tam vznikne. V tej lokalite treba zachovať šport a rekreáciu v čo najväčšej miere, zvlášť keď je reálna možnosť, že sa nezachová napríklad na Pasienkoch.

Realitná inzercia

Nobelova - posledné 1i byty v ponuke

Nobelova - posledné 1i byty v ponuke Posledná šanca na výhodnú investíciu - posledné 1izbové byty už len v N3. Na začiatok investícia 12.000€, zvyšok platíte po kolaudácii, 6% výnos. Neváhajte!

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších Zahájili sme predaj 3. fázy projektu Nový Ružinov. Ceny sú opäť veľmi priaznivé a v úvode predaja najvýhodnejšie. Rozhodnúť sa rýchlo sa preto oplatí.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove Vyberte si z našej ponuky bytov, od 1-izbových, cez 2-izbové, 3-izbové až po 4-izbové byty. Nové 3-izbové byty s pivničnou kobkou od 148 000 €! Zistite viac.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát