Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Stein - búrať alebo zachovať

04.04.2014 | Ľuboš Mistrík

Pivovar Stein chce konečne niekto po dlhých rokoch chátrania a rozkrádania prestavať. Krátko po tom, čo ho kúpili investori sa ale ozvali pamiatkari s tým, že chcú chrániť viac budov než predtým. Dnes sa čaká na rozhodnutie ministerstva a možno sa napokon Stein ani prestavovať nebude a bude ďalej chátrať.
viac info: http://reality.etre...

My v TRENDreality.sk máme jednoznačný názor - úplne stačí pôvodne navrhnutá ochrana dvoch objektov, netreba ju rozširovať.

Čo myslíte - treba v Steine čo najviac zachovať alebo čo najviac nahradiť novou výstavbou?

 Pravidlá diskusie

04.04.2014 | jm4 nick

Načo nám je pamiatkovo chránená polozrúcanina v uzavretom pustnúcom areáli v centre mesta? Symbolické zachovanie dvoch objektov úplne stačí. Podstatné bude, ako sa vyrieši doprava v lokalite. Škoda že v tomto smere nemáme rovnako prísnych "pamiatkarov".

04.04.2014 | Adrian Gubčo

Areál treba rozhodne obnoviť a oživiť, na tom sa zhodneme asi všetci. Bohužiaľ, v Bratislave už zanikli takmer všetky vzácne priemyselné areály a preto treba zachovať maximum, čo je možné a čo sa dá prispôsobiť novej funkcii. Pre YIT to je samozrejme nefér, ale mali by si opäť sadnúť s pamiatkarmi a prebrať možnosti. Ak sa dosiahne konsenzus, že napríklad ležiacke pivnice nie sú nakoniec také vzácne, tak nech ich zbúrajú, ak však majú skutočne mimoriadnu hodnotu, mal by developer projekt pozmeniť. Treba do procesu zapojiť širšiu odbornú verejnosť, nielen MÚOP, ale viacero strán, azda prizvať aj zahraničných odborníkov.

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v luktatívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Pridať inzerát