Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bratislavský magistrát chce premenovať časť Námestia SNP

13.07.2019 | TASR

Diskusia (14 reakcií) Pravidlá diskusie

13.07.2019 | Staromestsky bonvian

Ta Stara trznica je pre pana Valla akousi mantrou. Zrusi tam parking, da tam prevadzkovatelom zadara stolicky, vysadi stromy, da tomu nove meno...
Kazdy ma nejakeho sponzora. Ale toto mi uz cele pride cez ciaru.

14.07.2019 | Ivan Petráš

Stavím sa o kilo masti z Úžerníkovej mastnej prašiny, že o chvíľu tu máma Kiskovo námestie. Alebo nábrežie popradského Úžerníka..

14.07.2019 | Didinko1

Stavím sa o čo len chceš, že tvoj názor tu nikoho nezaujíma.

14.07.2019 | zajo-

Nám. Nežnej revolúcie a všade narvatí súdruhovia pobirmovaní komunisti, ŠtBáci a ich potomkovia, ktorí len poprezliekali kabáty... 30 rokov po... akoby sa nič nezmenilo

14.07.2019 | TotoTuSomJa

Súhlas. Vallo má Starú tržnicu a oklie ako nosnú tému. Predstavil zopár úprav okolia v lowcostovej verzii (stromy v kvetináčoch a pár lacných stolov a stoliečiek) a tým vyčerpal svoj tvorivý potenciál. De*** vo funkcii. Bratislava sa mení na Váállov.

13.07.2019 | shaggy

Som rád, že primátor po vyriešení všetkých závažných problémov nezostal nečinný a rieši aj tie menej dôležité veci.

14.07.2019 | Julo 2018

A námestie medzi starou a novou radnicou premenovať na Vallove? alebo Válové ? 80 % obyčajných obyvateľov žije z "ruky do úst" , A tak nech im to pripomenie aj názov námestia v Bratislave. To naozaj už nemá čo robiť? Nejak ticho je aj s riešením plotu v historickom centre Bratislavy , cesty po meste ako tankodrom , žiadne záchytné parkoviská typu "P&R " napojené na verejnú dopravu a podobne. Hlavne že sa "skásnu" občania s trvalým pobytom v meste za parkovanie, ktoré ale ani nemajú zabezpečené v dosahu bydliska vzhľadom na nepomer počtu bytov a parkovacích plôch. Takto by sa dalo vymenovávať do nekonečna.

14.07.2019 | Emasculate

Ak zijes z ruky do ust, mal si sa lepsie ucit, ty 80 percent.

14.07.2019 | Staromestsky bonvian

Okrem tych 80% s nim ale suhlasim.

14.07.2019 | Julo 2018

Neboj sa ja nežijem a ani nepotrebujem parkovanie v Ba ( aj keď tam mám trvalé bydlisko ) . Ty možno patríš k tej " väčšine " ktorá žije zo štátneho bezpracne? Aj to sa dá len ide o to dokedy.

14.07.2019 | citatelTrendu

Miesto toho aby usilovne pracoval magistrát na vyhlásení medzinárodnej architektonickej súťaže na rekonštrukciu nám. SNP (ako Vallo prisľúbil), tak tu rieši úplne nezmysly. Navyše nikým nežiadané.

Ľudí to skôr poburuje. Nechápem politikov prečo takéto nezmysly robia. Riešte priority-tento rok úplne zlyháva kosenie trávy, polievanie zelene, opravu ulíc a chodníkov, parkovanie.

Kedy sa naposledy rekonštruovali chodníky pod magistrátom? Možno za straky Ďurkovského, kvalitne sa obnovujú iba v MČ Staré Mesto, magistrát nie je schopný osadiť dlažbu ani v centre mesta na Špitálskej či na Kamennom námestí.

Dokonca v úplnom centre mesta máme doteraz asfaltové chodníky, staré siete a lampy VO. Za Nesrovnala dokonca Nám. SNP celé vyasfaltovali!!!!

Celé Nám. SNP aj Kamenné námestie vyzerá ako za socíku, kvalitná architektúra, verejný priestor zdevastovaný. A tento pako rieši nejaký názov námestia. Vallo je len ďalší tlučhuba vo funkcii, rieši coco**ny a nie podstatné veci.

14.07.2019 | Staromestsky bonvian

Jedinym cielom je "vynat" cast namestia SNP, na ktorej je Stara trznica a na toto "ine namestie" potom presmerovat vsetky financie. Ako inak by si vysvetlil, ze by si zeekonstruoval len 20% namestia SNP, aj to len pre svoje krcmy?
Takto sa potom zrekonstruuje jedno CELE namestie.
Len ludia nie su uplne blbi, najma ti, ktori si mozu dovolit byvat v Starom Meste.

15.07.2019 | beauty

A čo tak sa spýtať na názor občanov a nie p. Dostála, ktorý si zorganizoval ako súkromnú akciu premenovanie časti Vajanského nábrežia.