Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bývanie, ku ktorému vás privedie váš úspech

08.10.2019, 00:05 | PR

Inzercia | Aj v živote úspešných ľudí príde na rad dôležitá otázka: Kde nájsť bývanie pre svoj život?

  • Tlačiť

Odpoveď na ňu je v podstate jednoduchá. Nechajte sa viesť svojím úspechom a zistíte, že váš úspech už má aj vlastnú adresu – Gansberg Koliba.

Po čom túžia úspešní?

Luxusný rezidenčný objekt na pravom svahu Koliby vznikol ako smelá výzva slovenskej developerskej firmy ITB Develoment zadefinovať úspech priestorom. Na začiatku bola snaha pochopiť, po čom úspešní túžia. Zdá sa, že len luxus to nebude...

Vycibrená architektúra, vysokokvalitné materiály použité v bytovom štandarde či atraktívna lokalita síce patria medzi časté, avšak nie jediné požiadavky klientov, ktorí vedia, čo chcú. Tí, čo si potrpia na najlepšie z najlepšieho, ešte viac ako po superlatívoch túžia po jedinečnosti. Po bývaní, ktoré bude perfektne kompatibilné s ich vlastným životným štýlom. Po takom, čo bude „dýchať“ spolu s nimi.

Zdroj: Gansberg Koliba

Slovenský unikát

Gansberg Koliba je v slovenskom prostredí vôbec prvým rezidenčným projektom, ktorý potrebu jedinečnosti zohľadnil už pri samotnej typológii bytov. Ide tak ruka v ruke so súčasným svetovým trendom riešení na mieru a láka budúcich obyvateľov na priestory nasiaknuté individualizáciou.

Definujte svoje priania

Najskôr sami sebe položte otázku, čo vás v živote najviac stimuluje a napĺňa? Len čo definujete svoju zónu komfortu, budete vedieť, po akom byte v Gansbergu sa poohliadať.

Vyhovuje vám žiť na tepe rušného diania hlavného mesta, ale po príchode domov túžite nechať všetok stres a vzrušenie pred dverami, aby ste sa mohli ponoriť do ticha? QUIET byt vám dá presne to – možnosť neobmedzeného čerpania energie a inšpirácií v komfortnom tichu vlastného domova.  

Užívate si výdobytky 21. storočia, ale bojíte sa odcudzenia od prírody? Z GARDEN bytu k nej nikdy nebudete mať ďaleko. Vo svojej mestskej záhradke si vychutnáte doma dopestované dary zeme a len čo sa začne sezóna grilovačiek, váš domov sa stane „horúcou adresou“ vychýrených záhradných párty.

Máte radi, keď sa na veci dívate z nadhľadu? Práve zmena perspektívy je to, čo nám otvára nové obzory. A v CITY VIEW byte sa vám rozšíria pri každom pohľade z okna či priestrannej terasy. Užijete si impozantný výhľad na Bratislavu a nad pohárom obľúbeného nápoja môžete nerušene spriadať veľké biznis plány alebo si vytyčovať dobrodružné méty. Váš limit? Žiaden nie je!

Zdroj: Gansberg Koliba

Niečo extra

Žijete život, aký ste si vysnívali a patríte k tým šťastlivcom, ktorí si môžu povedať, že im nechýba vôbec nič? Ak je to tak, budete sa chcieť usadiť na mieste s pečaťou prémiovej kvality. PREMIUM byt predstavuje najvyššiu kategóriu bývania a zhmotnenie úspechu v jeho najkoncentrovanejšej forme. Žiadne kompromisy, žiadne zľavenia, nič menej ako dokonalosť v každom technickom aspekte.

Gansberg Koliba prináša viac než len luxusné byty delené podľa kľúča individualizácie. Unikátny bratislavský projekt oslobodzuje od konvencií a dovolí vám bývať tak, aby bol váš domov tou pravou odrazovou dráhou pre úspešné napredovanie. Objavte byty, ktoré žijú s vami, na www.gansberg.sk.

Zdroj: Gansberg Koliba

  • Tlačiť

Tagy PR články