Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Investor Hlavnej stanice sa sporí aj o Kamenné námestie, prvý súd vyhral

31.05.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

31.05.2017 | Don Quijote

Slovenské súdnictvo je jedna veľká žumpa a sudcovia to neustále potvrdzujú svojimi rozhodnutiami v súdnych sporoch, ako i neustálim odmietaním akejkoľvek vnútornej očisty. Súdy na Slovensku sú ešte väčším problémom, ako slovenský politici. Trojjedinosť moci na Slovensku jednoducho nefunguje, výkonná, zákonodarná a súdna moc sa navzájom nevyvažujú, ale vytvorili si zo Slovenska banánovú republiku.

31.05.2017 | Roman Kanala

Súdy sa správajú trhovo. Kto zaplatí viac, ten vyhrá spor. Výkonná a zákonodarná moc sú jedno a to isté, lebo všetko to riadi Fico cez Laššákovej palec. Aj bez Kolesíka. Súdna moc je v kríze. Deharabinizácia v nedohľadne.

V podstate ide o púhe organizačné zložky zločinného monolitu zvaného Slovenský štát.

31.05.2017 | Don Quijote

Povedať, že všetko riadi Fico je priveľké zjednodušenie. Fico je len koliesko v stroji, možno veľké, ale je len súčasťou systému, ktorý využíva, ale nevytvoril ho a ani ho neriadi.

01.06.2017 | mmin

A čo tak zamyslieť sa, ako sa správa mesto. Či to náhodou nie je tak, že nectí svoje záväzky. Ja som počul takého Budaja, ktorý zjednodušene povedané povedal. No a čo My sme mestský parlament. Vtedy to odhlasovali tak a my to zasa odhlasujeme takto. A bol z toho spor, on bol pre svojich hrdina, kopa súdnych sporov a náklady, hroziace škody a skutočné škody. Jeho kampaň zadara a mesto reálne platí. Po čase aj tak všetko inak, lebo tak ako si on "prial" to naozaj nešlo. Parkovisko na nábreží 10 rokov, bordel, špina, že sa ľudia tomu priestoru radšej naučili vyhýbať.