Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na Slovensku sú na predaj stovky hotelov, pozrite si 10 najdrahších

06.06.2017, 05:01 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Pokračovanie článku - stránka 3 z 3
Koniec článku - stránka 3 z 3
  • Tlačiť
  • 8

Tagy

hotely

3. Hotel Bránica

Hotel Bránica Zdroj: Hotel Bránica

Hotel v okrese Žilina sa zaradil medzi dobre hodnotené hneď po otvorení. Štvorhviezdičkový komplex ponúka okrem ubytovania aj wellness a fitnes služby. „Hotel disponuje aj bowlingovou dráhou, vinárňou, wellness centrom, tenisovými kurtami, futbalovým ihriskom, nerezovou vaňou s protiprúdom,“ píše sa v inzeráte.

Hotel vo faktoch

Názov: Hotel Bránica
Miesto:  Belá (okres Žilina)
Úžitková plocha: 5 000m²
Cena: 4 milióny eur + DPH

2. Hotel Tatranec

Hotel Tatranec Zdroj: Hotel Tatranec

V ponuke realitných kancelárií nájdete aj hotelový komplex, ktorý dnes turisti poznajú pod menom hotel Tatranec. Okrem klasického hotela ponúka aj služby kempingu či ubytovania v chatkách. Prednosťou ponuky je najmä rozsiahly pozemok a plány na jeho budúce využitie. „Kapacita inžinierskych sietí na pozemku je dimenzovaná na 1 800 lôžok, možnosť geotermálneho vrtu,“ píše v ponuke realitná kancelária.

Hotel Tatranec vo faktoch

Názov: Hotel Tatranec
Miesto: Tatranská Lomnica
Úžitková plocha: 3000 m² (plocha pozemku 60 000 m²)
Cena: 7 miliónov eur

1. Hotel Panoráma

Hotel Panorama Resort na Štrbskom PleseZdroj: Hotel Panorama Resort

Hotel sa môže pýšiť prvenstvom. Je najdrahšie verejne ponúkaným hotelom určeným na predaj. Majiteľ zaň pýta 17 miliónov eur. „Boli tu už Poliaci, Maďari, Nemci, Ukrajinci, Rusi, ale aj zástupcovia spoločnosti z Kuvajtu. Najčerstvejší záujem máme zo strany čínskych investorov,“ hovoril ešte v marci pre TREND Reality spolumajiteľ hotela Dušan Holeš. Zaujímavé pritom je aj to, že v ponuke realitných kancelárií sa objavuje aj inzerát na odpredaj pohľadávky voči hotelu. Veriteľ si ju cení na 13 miliónov eur.

Hotel Panoráma vo faktoch

Názov: Hotel Panoráma
Miesto: Štrbské Pleso
Úžitková plocha: 2 859 m²
Cena: 17 miliónov eur

Pokračovanie článku - stránka 3 z 3
Koniec článku - stránka 3 z 3
  • Tlačiť
  • 8

Tagy hotely