Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Nákupné centrum Olympia pri Brne mení majiteľa

10.03.2017, 04:25 | čtk

Novým majiteľom nákupného a zábavného centra Olympia pri Brne sa stala hamburská investičná spoločnosť Deutsche EuroShop. Terajším vlastníkom, ktorými sú zahraničné realitné fondy Rockspring a ECE, za neho zaplatila 374 miliónov eur.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Transakciu chcú obe strany definitívne uzavrieť ešte tento mesiac. Odborníci považujú Olympiu za najúspešnejšie centrum mimo Prahy. Vznikla v roku 1999 pri diaľnici D2 blízko Brna. Po niekoľkých rozšíreniach ponúka na prenájom 200 obchodov, celková prenajímateľná plocha je 89-tisíc štvorcových metrov.

Okrem obchodov funguje v centre multikino a v bezprostrednom okolí vznikli atrakcie pre deti a športovcov. Fondy Rockspring a ECE ju kúpili v roku 2011 za štvrť miliardy eur, každý z nich vlastnil polovicu.

Neprehliadnite

Rozhodnutie predať Olympiu oznámili spoločnosti vlani v apríli s tým, že za ňu chceli minimálne 350 miliónov eur. Budúci majiteľ - firma Deutsche EuroShop - sídli v Hamburgu. Jeho portfólio vzrastie po ukončení akvizície Olympie na 21 nákupných centier a jeho trhová hodnota presiahne päť miliárd eur.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Južná Kórea, korupcia, Pak Kun-hje

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pridať inzerát