Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Nákupné centrum Olympia pri Brne mení majiteľa

10.03.2017 | čtk

Novým majiteľom nákupného a zábavného centra Olympia pri Brne sa stala hamburská investičná spoločnosť Deutsche EuroShop. Terajším vlastníkom, ktorými sú zahraničné realitné fondy Rockspring a ECE, za neho zaplatila 374 miliónov eur.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Transakciu chcú obe strany definitívne uzavrieť ešte tento mesiac. Odborníci považujú Olympiu za najúspešnejšie centrum mimo Prahy. Vznikla v roku 1999 pri diaľnici D2 blízko Brna. Po niekoľkých rozšíreniach ponúka na prenájom 200 obchodov, celková prenajímateľná plocha je 89-tisíc štvorcových metrov.

Okrem obchodov funguje v centre multikino a v bezprostrednom okolí vznikli atrakcie pre deti a športovcov. Fondy Rockspring a ECE ju kúpili v roku 2011 za štvrť miliardy eur, každý z nich vlastnil polovicu.

Neprehliadnite

Rozhodnutie predať Olympiu oznámili spoločnosti vlani v apríli s tým, že za ňu chceli minimálne 350 miliónov eur. Budúci majiteľ - firma Deutsche EuroShop - sídli v Hamburgu. Jeho portfólio vzrastie po ukončení akvizície Olympie na 21 nákupných centier a jeho trhová hodnota presiahne päť miliárd eur.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Brno, Olympia, predaj

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul.

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul. HERRYS exkluzívne ponúka na predaj 2i byt s balkónom v Podunajských Biskupiciach. Byt má výborne dispozičné riešenie a orientáciu na tichú stranu. 109 000 €

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

REB.sk modderná vila DNV na predaj

REB.sk modderná vila DNV na predaj Vila sa nachádza na pozemku o výmere 970 m2 a má obytnú plochu 480 m2 (plus 58 m2 garáž) na 3 poschodiach spojených aj výťahom. Vila má 155 m2 terás.

REB.SK , 3 izbový byt, Tallerova ul

REB.SK , 3 izbový byt, Tallerova ul REB .SK ponúka na predaj 3-izbový staromestský byt na Tallerovej ulici, Staré mesto. Úžitkova plocha bytu je 78 m2 + terasy 10m2.

Pridať inzerát