Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Neprehľadné zmeny územného plánu skončili

20.12.2011 | Peter Kremský

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

21.12.2011 | milanll

Fakt, ze sa primator Ftacnik s hl. architektkou dohodli na zmene UP je chvlayhodny a pozitivny.

Neskutocne smutnou skutocnostou vsak zostava jeho kolosalny megalomanizmus a nerealne predstavy.

Tak isto, ako myslienka, ze na novy uzemny plan bude potrebnych 5-7 rokov.
Toto je obdobie, kedy sa svetu podari vyliecit rakovinu, prekonat rychlost zvuku a vymysliet teleporticke cestovanie v case.

Pre Ftacnika a hl. architektku:
Pokial tento plan sa okamzite nezmeni a neprisposobi ekonomickej stranke vystavby, nielenze dalej predlzite agoniu a postupne vymieranie tohto mesta, ale navyse sa do jeho dejin zapisete prakticky takym istym nestastnym sposobom, ako predtym byvaly primator Durkovsky.

Je to vasa volba.
Nezahodte prosim vas, tie nadeje, ktore do vas verejnost vkladala.

21.12.2011 | milanll

nie ,,rychlost zvuku'', ale ,,rychlost svetla''

21.12.2011 | milanll

ale pred zmenou UP by si mali sadnut za spolocny stol nielen architekti, magistrat a urbanisti,
ale celkom urcite aj ekonomovia a ministerstvo vystavby(je take vobec?).

Malickym problemom zostava, ze na Slovensku si este stale nedokaze nikto uvedomit vplyv vystavby na ekonomiku, zamestnanost a celkovy prijmy samosprav a statu.

21.12.2011

boli nereálne predstavy, aby primátor urobil niečo, čo by stav v BA a pomery sprehľadnili a zlepšili v prospech bratislavčanov
teraz obyvatelia (ktorých to zaujíma) vidia skutočné úmysly, tak ako prednedávnom dobačovala smerácka hviezda starostu v ružinove

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy • Ružová ulica - Senec • 3-izbový byt s vlastným kúrením • podlahová plocha bytu 64 m2 + terasa 10 m2 • tichá novovybudovaná lokalita

Pridať inzerát