Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Neprehľadné zmeny územného plánu skončili

20.12.2011 | Peter Kremský

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

21.12.2011 | milanll

Fakt, ze sa primator Ftacnik s hl. architektkou dohodli na zmene UP je chvlayhodny a pozitivny.

Neskutocne smutnou skutocnostou vsak zostava jeho kolosalny megalomanizmus a nerealne predstavy.

Tak isto, ako myslienka, ze na novy uzemny plan bude potrebnych 5-7 rokov.
Toto je obdobie, kedy sa svetu podari vyliecit rakovinu, prekonat rychlost zvuku a vymysliet teleporticke cestovanie v case.

Pre Ftacnika a hl. architektku:
Pokial tento plan sa okamzite nezmeni a neprisposobi ekonomickej stranke vystavby, nielenze dalej predlzite agoniu a postupne vymieranie tohto mesta, ale navyse sa do jeho dejin zapisete prakticky takym istym nestastnym sposobom, ako predtym byvaly primator Durkovsky.

Je to vasa volba.
Nezahodte prosim vas, tie nadeje, ktore do vas verejnost vkladala.

21.12.2011 | milanll

nie ,,rychlost zvuku'', ale ,,rychlost svetla''

21.12.2011 | milanll

ale pred zmenou UP by si mali sadnut za spolocny stol nielen architekti, magistrat a urbanisti,
ale celkom urcite aj ekonomovia a ministerstvo vystavby(je take vobec?).

Malickym problemom zostava, ze na Slovensku si este stale nedokaze nikto uvedomit vplyv vystavby na ekonomiku, zamestnanost a celkovy prijmy samosprav a statu.

21.12.2011

boli nereálne predstavy, aby primátor urobil niečo, čo by stav v BA a pomery sprehľadnili a zlepšili v prospech bratislavčanov
teraz obyvatelia (ktorých to zaujíma) vidia skutočné úmysly, tak ako prednedávnom dobačovala smerácka hviezda starostu v ružinove

Realitná inzercia

Posledný byt v projekte APOLLIS

Posledný byt v projekte APOLLIS HERRYS ponúka na predaj posledný voľný byt v projekte APOLLIS - 3i byt, 96 m2 na 6.p. V cene kuchynská linka,umývačka riadu,podlahy a sanita. Bývajte Q1 2017.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Pridať inzerát