Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Neprehľadné zmeny územného plánu skončili

20.12.2011 | Peter Kremský

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

21.12.2011 | milanll

Fakt, ze sa primator Ftacnik s hl. architektkou dohodli na zmene UP je chvlayhodny a pozitivny.

Neskutocne smutnou skutocnostou vsak zostava jeho kolosalny megalomanizmus a nerealne predstavy.

Tak isto, ako myslienka, ze na novy uzemny plan bude potrebnych 5-7 rokov.
Toto je obdobie, kedy sa svetu podari vyliecit rakovinu, prekonat rychlost zvuku a vymysliet teleporticke cestovanie v case.

Pre Ftacnika a hl. architektku:
Pokial tento plan sa okamzite nezmeni a neprisposobi ekonomickej stranke vystavby, nielenze dalej predlzite agoniu a postupne vymieranie tohto mesta, ale navyse sa do jeho dejin zapisete prakticky takym istym nestastnym sposobom, ako predtym byvaly primator Durkovsky.

Je to vasa volba.
Nezahodte prosim vas, tie nadeje, ktore do vas verejnost vkladala.

21.12.2011 | milanll

nie ,,rychlost zvuku'', ale ,,rychlost svetla''

21.12.2011 | milanll

ale pred zmenou UP by si mali sadnut za spolocny stol nielen architekti, magistrat a urbanisti,
ale celkom urcite aj ekonomovia a ministerstvo vystavby(je take vobec?).

Malickym problemom zostava, ze na Slovensku si este stale nedokaze nikto uvedomit vplyv vystavby na ekonomiku, zamestnanost a celkovy prijmy samosprav a statu.

21.12.2011

boli nereálne predstavy, aby primátor urobil niečo, čo by stav v BA a pomery sprehľadnili a zlepšili v prospech bratislavčanov
teraz obyvatelia (ktorých to zaujíma) vidia skutočné úmysly, tak ako prednedávnom dobačovala smerácka hviezda starostu v ružinove

Realitná inzercia

Posledný byt v projekte APOLLIS

Posledný byt v projekte APOLLIS HERRYS ponúka na predaj posledný voľný byt v projekte APOLLIS - 3i byt, 96 m2 na 6.p. V cene kuchynská linka,umývačka riadu,podlahy a sanita. Bývajte Q1 2017.

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Realitná kancelária hľadá do tímu ľudí

Realitná kancelária hľadá do tímu ľudí Dopyt po našich službách rastie. Aj z tohto dôvodu hľadáme do tímu šikovných ľudí, ktorí majú obchodného ducha a zároveň proklientský prístup.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Pridať inzerát