Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Nová bratislavská megazóna na dlani

22.07.2010, 00:05 | Ľuboš Mistrík | © 2010 News and Media Holding

Budúci obraz zóny Mlynské Nivy za stovky miliónov eur. Veľkí developeri a veľkí architekti pretvárajúci brownfield

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 11

O zástavbe ďalších brownfieldových zón v hlavnom meste sa hovorí už roky. Staré fabriky a sklady majú v najbližších desiatkach rokov vystriedať obytné, kancelárske a obchodné komplexy. O jednom z najrozsiahlejších území pomenovanom Mlynské Nivy – Západ, na ktoré je už spracovaná detailná urbanistická štúdia, informuje aktuálne vydanie TRENDU 29/2010. Problémom štúdie zaplatenej a spracovanej investormi sú najmä pripomienky samosprávy a zahmlená neochota predložiť ju ružinovským poslancom na prerokovanie.

V rozhraní ulíc Mlynské Nivy, Bajkalská, Prievozská a Plynárenská majú pritom vzniknúť projekty za stámilióny eur a v hre sú zvučné mená ako Europolis, HB Reavis, Foster & Partners, Dorchester a ďalší.

Portál TRENDreality.sk prináša možný budúci obraz zóny spolu s vysvetlivkami, ktorá sa už do tlačeného vydania nevošla. Spracovateľmi štúdie sú spoločnosti Aurex a Siebert + Talaš. Okrem toho sme pridali ešte jednu prehľadnú mapu a do nej zaznačili vlastníkov pozemkov, na ktorých sa plánuje alebo rozbieha výstavba a približné hranice týchto parciel.

Ohlásené projekty v zóne (prelinkované na mape): Harbour City, obytné Tri veže, Forum Business Center, pozastavené Jarabiny, rozostavané 3nity, BBC Plus

Zobraziť Mlynské Nivy - Západ na väčšej mape

Viac sa dočítate v TRENDE 29/2010.

Bezplatný celý eTREND, kniha ako darček a ďalšie: Trinásť dôvodov, prečo si predplatiť časopis TREND.

Urbanistická štúdia - Aurex a Siebert + Talaš

Vizualizácia na titulke - Europolis

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 11

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES. Ponúkame na predaj a prenájom obchodné/kancelárske priestory na Pestovateľskej 2 - pri letisku. Areál sa nachádza vo výbornej a dostupnej lokalite hneď pri D1.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát