Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Nová bratislavská megazóna na dlani

22.07.2010 | Ľuboš Mistrík | © 2010 News and Media Holding

Budúci obraz zóny Mlynské Nivy za stovky miliónov eur. Veľkí developeri a veľkí architekti pretvárajúci brownfield

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 11

O zástavbe ďalších brownfieldových zón v hlavnom meste sa hovorí už roky. Staré fabriky a sklady majú v najbližších desiatkach rokov vystriedať obytné, kancelárske a obchodné komplexy. O jednom z najrozsiahlejších území pomenovanom Mlynské Nivy – Západ, na ktoré je už spracovaná detailná urbanistická štúdia, informuje aktuálne vydanie TRENDU 29/2010. Problémom štúdie zaplatenej a spracovanej investormi sú najmä pripomienky samosprávy a zahmlená neochota predložiť ju ružinovským poslancom na prerokovanie.

V rozhraní ulíc Mlynské Nivy, Bajkalská, Prievozská a Plynárenská majú pritom vzniknúť projekty za stámilióny eur a v hre sú zvučné mená ako Europolis, HB Reavis, Foster & Partners, Dorchester a ďalší.

Portál TRENDreality.sk prináša možný budúci obraz zóny spolu s vysvetlivkami, ktorá sa už do tlačeného vydania nevošla. Spracovateľmi štúdie sú spoločnosti Aurex a Siebert + Talaš. Okrem toho sme pridali ešte jednu prehľadnú mapu a do nej zaznačili vlastníkov pozemkov, na ktorých sa plánuje alebo rozbieha výstavba a približné hranice týchto parciel.

Ohlásené projekty v zóne (prelinkované na mape): Harbour City, obytné Tri veže, Forum Business Center, pozastavené Jarabiny, rozostavané 3nity, BBC Plus

Zobraziť Mlynské Nivy - Západ na väčšej mape

Viac sa dočítate v TRENDE 29/2010.

Bezplatný celý eTREND, kniha ako darček a ďalšie: Trinásť dôvodov, prečo si predplatiť časopis TREND.

Urbanistická štúdia - Aurex a Siebert + Talaš

Vizualizácia na titulke - Europolis

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 11

Realitná inzercia

Nobelova - posledné 1i byty v ponuke

Nobelova - posledné 1i byty v ponuke Posledná šanca na výhodnú investíciu - posledné 1izbové byty už len v N3. Na začiatok investícia 12.000€, zvyšok platíte po kolaudácii, 6% výnos. Neváhajte!

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Pridať inzerát