Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nový projekt na Račianskej? Chystá sa prenájom lukratívnych pozemkov

25.04.2018 | Tomáš Vašuta

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

26.04.2018 | skarletka

Kým mestská časť Nové mesto a Hlavné mesto SR nevyriešia problém s cestou zúženou do 1 pruhu v oboch smeroch práve pred Mikonou, tak povolenie stavať ďalšie byty v tejto oblasti je zverstvo. Už blbý nápad zrušiť prejazd cez električkové koľaje na Kraskovu spôsobil v tejto oblasti dopravné zápchy, k čomu hojne prispel aj Urban Residence a ďalšie byty to tam úplne upchajú. Práve včera poobede som z Mikony odchádzala o 17.00 smerom do mesta, na križovatku na Račianskom mýte (600-700 metrov?) som sa dostala za 16 minút.
Donedávna sa starosta Kusý hrdil tým, ako nepovoľuje prehustenú zástavbu v Novom meste, ale už zrejme zmenil názor. To sa týka aj toho, čo vzniklo na Kolibe, dom na dome a všetci motorizovaní majitelia sa stretnú v lieviku cez podjazd z Jaskovho radu na Pioniersku, v porovnaní s Kolibou už aj prehustené Dlhé diely začínajú vyzerať ako idylické miesto na bývanie.

01.05.2018 | Cenek

Koliba je pre masochistov. Kedysi mozno, ale dnes je to lowend.