Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Opravili najstarší hotel v Tatrách, dodávateľ ich posiela do konkurzu

22.02.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

22.02.2017 | Emasculate

Toto je fucking joke? Takyto text na ekonomickom webe??

Ved toto je romanticky fejton. Normalne som slzu vyronil a chrabremu podnikatelovi neplaticovi do konca pribehu drzal palce.


"Do konkurzu posiela firmu dodávateľ Vlastimil Štupak – Betos. Prečo tak urobil, nechcel pre TREND Reality konkretizovať."

WTF? Co tak preto, ze mu dlhuju 9 tisic eur??

Toto fakt myslite vazne??

22.02.2017 | shaggy

Ale ty nevidíš, že tú pohľadávku čiastočne plnili?!
Tieto mesiace sú zlé a oni sa snažili všetkých dodávateľov vyplatiť rovnakým dielom.
Ja vidím problém v tom nenažranom dodávateľovi, ktorému nestačí fakt, že firma odberateľa je zdravá a má tú drzosť požadovať zvyšné peniaze. Ako keby jeho rodina musela jesť každý mesiac... pokojne sa mohol uskromniť a do marca byť len na vode a suchom chlebe, potom by mu vyplatili minimálne 75% a do Vianoc by mal určite 95% splatených (tých 5% si strhnú dole za to, že je firma zdravá a že môže s nimi spolupracovať).
Takto to nikam nedotiahneme, keď budú všetci požadovať to, čo im patrí a budú trvať na plnení zmlúv.

23.02.2017 | HlasNaHlas

aj mňa dojal tento stavbársky hrdina, ktorý sa statočne bráni náporom drzého veriteľa. Ale keď nevie zaplatiť, nech mu siahnu na majetok. Tak to mali dávno urobiť Širokého Váhostavu. Ak jemu niekto nezaplatil milión, už mal by ť v konkurze. Padni komu padni.

22.02.2017 | lukic

Ak by sme postupovali podobne ako náš dodávateľ, poškodili by sme nenávratne množstvo firiem a nepomôže to nikomu,“ uzatvára R. Urban.

Prave toto je najvacsi problem, ze sa to toleruje a kazdy len dufa, ze to raz niekto zaplati.. Keby skrachovalo par firiem, kazdy by zacal platit nacas a bolo by hned jasne, kto ma problemy.. Takto sa kazdy len vyhovara a najvacsi veriaci potom skrachuju..

28.02.2017 | laval

Myslím si, že tej firme s pohľadávku 9000 eur sa hned veselšie žije keď vie, že ze jej dlžníkovi iné firmy nezaplatili milión eur a on má "v paži" ..Ved im predsa nechce ublížiť. Ved on je obetavý hrdina tak si to radšej vykompenzuje tak, že ani on nezaplatí svojim dodávateľom.

02.03.2017 | Stanislav Brath

Ten človek je konateľ ?????? To sa potom nečudujme, že je v konkurze.

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES. Ponúkame na predaj a prenájom obchodné/kancelárske priestory na Pestovateľskej 2 - pri letisku. Areál sa nachádza vo výbornej a dostupnej lokalite hneď pri D1.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát