Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Panorama City bude mať nového suseda, pozemky Ryby kúpil HB Reavis

17.05.2017, 09:01 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Na Mlynských nivách sa pripravuje ďalší projekt. Developer HB Reavis kúpil pozemky bývalého podniku Ryba neďaleko mosta Apollo. Aj keď firma neprezradila, čo s pozemkom urobí, je veľmi pravdepodobné, že rozšíri kancelárske plochy rýchlo rastúcej oblasti.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 6

Pozemky bývalého podniku Ryby sa nachádzajú oproti komplexu Panorama City medzi Košickou a Pribinovou ulicou. „Samotný  pozemok má veľký potenciál. Je na nároží v rušnej križovatke, má výbornú viditeľnosť a dopravné napojenie. Okolo tohto bodu prejde denne množstvo ľudí,“ vysvetľuje pre TREND Reality Head of development HB Reavis Slovakia Jakub Gossányi.

Využitie pozemkou s celkovou výmerou 6 248 štvorcových metrov developer nechcel spresniť. J. Gossányi poukazuje na to, že tu môže byť jedna zo zastávok plánovanej nadzemnej dráhy. „Pozemok sa nachádza v dotyku s rozvíjajúcou sa časťou mesta Nivy, kde vzniká nová biznis zóna, nové rezidenčne projekty. Potenciál má samozrejme tiež blízkosť  Dunaja a nábrežia,“ naznačuje J. Gossányi.

Neprehliadnite

Pre HB Reavis ide po dlhšom čase o novú slovenskú akvizíciu. „Tým, že máme v Bratislave rozpracovaných a pripravovaných niekoľko projektov, pri nových akvizíciách sme sa v posledných rokoch sústredili najmä na ostatné trhy, na ktorých pôsobíme. Keď však vidíme vhodnú príležitosť, nebojíme sa ísť do toho. Aj keď máme množstvo aktivít v zahraničí, Slovensko je pre nás stále veľmi dôležitý trh,” vysvetľuje Marian Herman, CFO HB Reavis Group.

Je veľmi pravdepodobné, že na pozemku vyrastie nové administratívne centrum. Doplní tak projekty od J&T Real Estate Panorama Business a Triangel. V tesnej blízkosti pritom vyrastá aj projekt Sky Park od Penta investments, ktorý tiež ponúkne kancelárie. Len v utorok TREND Reality informovali o tom, že susedný areál Gumonky kúpila firma blízka J&T Real Estate.

Celá oblasť Nív prechádza výraznou premenou a podpisuje sa pod ňu aj HB Reavis, ktorý realizuje projekt Twin City. Okrem neho developer pripravuje aj prestavbu problémového projektu Apollo Business Center I.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 6

Tagy clo, internetový obchod

Realitná inzercia

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

City Park Ružinov

City Park Ružinov BOND Reality ponúkajú exkluzívne na predaj byty v projekte City Park Ružinov. Na kúpu vám stačí 10% z ceny bytu. Bezkonkurenčné ceny a občianska vybavenosť.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát