Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Polícia za pád v 3nity obvinila statika

09.01.2013 | Ľuboš Mistrík

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

09.01.2013 | ulicnik24

bulvarny nadpis.
To ze zacalo vysetrovanie a vzniesli obvinenie neznaci ze naozaj je za pad zodpovedny.
Az to potvrdi sud potom piste taketo clanky.
Az vyjde ze nie je vinny ospravedlnite sa mu?

09.01.2013 | Ľuboš Mistrík

dakujeme za postreh, omylom vysla von pracovna verzia nadpisu.

12.01.2013 | profiterol

pokial viem Arding robil v Retre len okolite chodniky a drobne veci... neviem o co autorovi ide v spajani tychto dvoch stavieb, dal som si tu namahu a nasiel to aj na Arding.sk (BYTOVÁ VÝSTAVBA a RODINNÉ DOMY):

"prevádzaná činnosť: vedenie a riešenie komplexnej vonkajšej infraštruktúry, spevnených a nespevnených plôch, krajinnoarchitektonické riešenie, sadové úpravy"

12.01.2013 | profiterol

veta uz medzicasom zmizla. zaujimave. dva zasahy do clanku na zaklade diskusie rovno v den vydania. mozno to vola po vacsej profesionalite/doslednosti...

12.01.2013 | Michal Lukacovic

Informácia v článku je nepravdiva a zavadzajuca!! Arding projektoval na Retre vonkajšie úpravy okolo objektu a revitalizaciu parku Rumancekova tak ako uvádza aj v referenciach na svojej stránke. Na samotnom objekte Retra neprojektoval nic!! Projekt statiky vypracovala spolocnost Polivka Hoermann, stavebnu časť spolocnost Orpis.
Je zarazajuce, že autor článku, p. Mistrik, si nedal ani tolko námahy aby prečítal aj obsah referencie a nielen nadpis, čo len svedčí o povrchnosti celého článku a jeho prace. Zial, takýmito vyjadreniami len obtazuje život a znižuje hodnotu majetku spokojným vlastníkom bytov, realizacnemu kolektívu ako aj majiteľovi obchdodneho centra ktore je v prevádzke uz druhý rok.

12.01.2013 | miska.b

Kde v clanku sa konkretne spomina, ze projekcna kancelaria vypracovala statiku objektu bytoveho domu Retra? O Retre nie je v clanku ani zmienka. Ci mi nieco uslo?

12.01.2013 | ulicnik24

ano uslo, kym si si to stihla precitat uz to zmenili.
http://tinypic.com/...

13.01.2013 | Ľuboš Mistrík

Ako som Vam aj spominal - bolo tam "Arding medzi referenciami uvadza aj Retro", co bola pravdiva veta. Nikde nebolo napisane, ze robili statiku.

Aby vsak nedoslo k takemuto omylu pri zbeznom citani, v texte sme to zmenili.

13.01.2013 | ulicnik24

v kontexte toho ze najprv sa opisovalo doslovne ze robili projekt statiky na 3nity a nasledne sa len pokracovalo dalsimi referenciami bez upresnenia, posobilo to dojmom ako keby aj tam robili statiku. Treba davat pozor na formulaciu viet a ako vyznie cely text.