Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Predĺženie Saratovskej dostalo zelenú, počíta sa aj s električkou do Devínskej

12.10.2018 | pol

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

12.10.2018 | baky666

Určite je to zaujímavé riešenie, predovšetkým pre samotné Bory. Neviem si ale živo predstaviť, ako bude fungovať cestné prepojenie medzi Bory (DNV) a Dúbravkou. Dúbravka už v súčasnosti v ranných časoch zažíva kolaps a prepojenie s Lamačom a Devínskou spolu s Bormi to len zhorší.
Chcelo by to komplexné riešenie celej dopravnej situácie v rámci Bratislavy a nie len zbieranie politických bodov pred voľbami. Viac by pomohlo, keby sa podarilo odkloniť tranzitnú dopravu mimo Bratislavu, aby nevznikali nezmyselné kolóny. Stačí sa pozrieť, ako ráno vyzerá diaľnica D2 pri vstupe do Bratislavy od Malaciek a Stupavy, tiež privádzač od Devínskej. A to ešte nie je dokončený projekt Bory. Predĺženie Saratovskej toto nevyrieši.
Ako je na tom riešenie rozšírenia Harmincovej? Bude skôr v realizácii ako predĺženie Saratovskej??? O Harmincovej sa tiež hovorí pár rokov, ale postup zatiaľ nevidno.

12.10.2018 | Cenek

90x percent kolony na D2 nie je tranzit, ale zahoraci co idu do prace...

15.10.2018 | noblesa

a to su nejake podlozene data alebo len tvoj dojem?

12.10.2018 | olivertwist

KONEČNE SYSTÉMOVÉ RIEŠENIE .... vzorový príklad budovania integrovaného dopravného uzla s prepojením radiálnej cestnej dopravy, želežničnej hromadnej dopravy, MHD - električky, záchytného parkoviska a nadväzných cyklistických trás, nič lepšie nemohlo Dúbravku a celý IV. obvod postretnúť, SUPER!

15.10.2018 | čézare

super to bude ked to spravia fakt tak že tam bude elektrická, autobus, vlak stat v jednom bode a vedľa bude P+R parkovisko.... ak to spravia inak alebo niečo nespravia výsledkom bude len to, že sa ľudia z Dubravky lepšie autom dostanú do Bory Mall a na diaľnicu ... o co v princípe ide Pente, aby ľudia z Dúbravky mali kratšiu cestu do OC Bory Mall a aby ukazali buducim mjitelom bytov ako "zlepsili dopravu" a mali dovod na kupu nehnutelnosti ...