Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prístav či Filiálka, Bratislava spisuje voľné územia pre rozvoj

02.02.2018 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

04.02.2018 | gejza77

osobne sa zasadzujem za zbúranie načierno postavených ohavností na brehu Dunaja ... developkárske práčky špinavých peňazí zničili bratislavský prístav a odstrihli Bratislavu od možnosti stať sa výzhnamným ekonomickým hráčom pri preprave tovaru po Dunaji ..... chcem radšej funkčný prístav s jeho ekonomickými multiplikačnými efektami, než prázdne presklené obludnosti bez reálneho významu !!!

07.02.2018 | sammy_dlx

Co je to za nezmysel mat riecny dopravny pristav v sirsom centre mesta?

04.02.2018 | papka

Koľko mesto zaplatí za túto "vyhľadávaciu štúdiu"? Prečo na vyhľadávaciu štúdiu treba CELÝ ROK? Potom chcú začať tvoriť "projekt revitalizácie vybraného územia", ktorý má riešiť, ako BY sa MOHLI plochy, ktoré BY štát MAL ponúknuť mestu, využiť pre verejné funkcie mesta. Koľko mesto zaplatí za tento "projekt revitalizácie", ktorý BY sa MOHOL realizovať, KEBY BOLI peniaze? Navyše, je revitalizácia takto "vyhľadaných" brownfieldov prioritou mesta, ktoré takmer 30 rokov od nežnej revolúcie nedokázalo postaviť ani len električku do Podunajských Biskupíc? Čo tak šetriť peniaze a nerobiť zbytočné štúdie a projekty?

06.02.2018 | OliWer1

Predpokladám, že autori vyhľadávacej štúdie neopustia kanceláriu a urobia ju cez Google Maps tak, ako by som to urobil aj ja. Len si vyfakturujú 56x viac - ako keby lietali nad Bratislavou vrtuľníkom.