Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Projekt Kamenného námestia ožíva, mesto chystá jeho novú podobu

14.12.2016 | Tomáš Vašuta

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

14.12.2016 | Ico.Minarik

Hlavne nech tam spravia len pešiu zónu, aby sa človek cez mesto už fakt nedostal...

14.12.2016 | latsio

presne to tam treba, komplet zrušiť vjazd áut okrem zásobovania, mhd a obyvateľov a plus porobiť kvalitné cyklochodníky. Všetci ostatní môžu centrum mesta krásne obísť cez Dostojevský rad, nevidím najmenší dôvod sa treba krížom cez stred mesta, teda okrem pohodlnosti.

15.12.2016 | EuroSMS

V burani sa vyzname fantasticky. Najma v Bratislave.
Postacit vymenit betonovu barabizňu na Kamennom nam. za park s fontanou
a dostavat nejaky vybombardovany dom.

21.12.2016 | citatelTrendu

Stačí si pozrieť pozornejšie vizualizácie, námestie sa zmení na cestu so stromoradím, námestie sa zastavia. nenormálne že táto krajina, naše samosprávy a volení zástupcovia nedokážu regulovať investorov a regulovať zastavanie verejných priestorov.

HNUS, SLOVENSKO KRAJINA IMPOTENTNÝCH A SKURUMPOVANÝCH POLITIKOV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!

22.12.2016 | mba

To sme ako Slovaci naozaj tak mentalne zaostali a ignorantski vo vztahu k verejnym zalezitostiam a sprave?! Este stale sme nepochopili, ze 1+1 niekedy moze byt miesto 3 aj 1 alebo este menej?!

Je vidiet, ze bohati a vplivni vo vacsine nemaju nemaju Slovensko radi, pohybuju sa po nom iba v limuzinach s ciernym sklom medzi svojim opevnenim, kancelariou, restauraciou, letiskom a hotelmi/rezortmi.

Ak by sa totiz pesi prechadzali co i len po Bratislave, vratane primatora, pochopili by mozno, ze ma zmysel uvazovat aj nad verejnym priestorom, a nielen (vlastnymi) eurami. A mozno by tak aj pochopili preco je uz aj Praha na mile od Bratislavy.

V Bratislave nicite aj to malo co mate a miesto toho staviate nezmyselne budy na poli a zastavujete zvacsa lacinymi zalezitostami alebo, naopak , extremnymi gycmi. Malokedy v meste vznikne nieco rozumne a zapadne do okolia. Skoda, lebo sa na to budeme musiet dlho pozerat. Ako dodnes na Petrzalku...

22.12.2016 | mba

Alebo na "vred" vedla peknej VUB, ci na zufaly, nedokonceny pokus medzi Hotelom Forum a centralou Tatra banky...

01.01.2017 | sanosano1

No,už sme si prečítali ako je všetko škaredé,zlé,nevkusné a zaostalé ale nikto tu nenavrhol ako by to malo reálne vyzerať.Teda ako by to vyzerať malo ,by vedel povedať hocikto,ale aby to aj fungovalo,to už je iná káva a ešte aby to bolo navyše financoveteľné,to je ešte vyššia liga.Hnusní súkromníci by to robiť nemali,skorumpovaní politici tiež nie(nevadí že sme si ich sami zvolili spomedzi seba,aj tak sú to iba tí hnusní "oni"),takže teda kto?Už nikto iný nezostal takže budeme mať radšej uprostred mesta zavretú,rozpadávajúcu sa opachu a zanedbané námestie na hanbu sveta ale budeme sa vytešovať ako sme to tým zlým developerom natreli