Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Realita v realitách - falošný tiper

07.03.2013 | Mário Glos

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

07.03.2013 | www.bezrealitnejkancelarie.sk

Pan Glos, priznam sa, ze uplne nerozumiem Vasim pohnutkam opisovat tu nekale praktiky konkurencnych realitnych sprostredkovatelov. Bez toho, aby ste ich menovali, alebo navrhli riesenie na ich odhalenie, skodite vsetkym realitnym kancelariam, teda aj sebe.. Jedine, ze Vasim cielom je pomoct podobnym spolocnostiam ako je nasa :-)
Vo mne ako v potencialnom klientovi Vas blog len prehlbuje nedoveru v realitnych maklerov a potvrdzuje moje skusenosti, ze je lepsie a lacnejsie predat alebo kupit si nehnutelnost sam.
Ale rad si precitam Vas komentar.
Pekny zvysok dna.

07.03.2013 | Emil Directreal Barbuščák

Dobrý večer.

Pán Glos, prosím Vás, veď Vy ste úplne mimo !!! Toto čo je za blog ? Toto Vás trápi ? Keď takéto veci riešite, tak nie je niečo v poriadku, ale u Vás ! Aký máte vybudovaný vzťah s klientom, keď sa Vám stávajú takéto prípady ? My to nepoznáme, vôbec takéto veci neriešime ! Pán Glos, pred tým, ako stlačíte tlačítko "publikovať", skúste si prečítať, čo ste napísali !

PS: Sorry, musel som :)

15.03.2013 | marki555

Pockaj, co konkretne ti na tom blogu vadi? Ze upozornil ludi, akych "vychcanych" maklerov mozu stretnut? Forma mozno nebola najlepsia, ale ja si vzdy rad precitam kto ake finty skusa na zakaznikov, aby som sa vedel lepsie proti tomu branit...

15.03.2013 | Emil Directreal Barbuščák

Dobrý deň.

Mne sa zdá neuveriteľný :) Viete si predstaviť takúto modelovú situáciu ? A v podstate, ak by sa Vám, ako klientovi takéto niečo stalo, dopustili by ste to ? Citujem z blogu:
"Otvoríte dvere, nestihnete sa ani nadýchnuť a on rovno spustí: „ Dobrý deň, zdravíčko, bozkávam mladá pani. Išiel som náhodou okolo, bol som tu nablízko a započul som, že predávate byt. Som tu správne?“ Samozrejme nečaká na odpoveď, pchá vám do rúk vizitku, tisne sa do dverí, pobehuje po chodbe ako uragán, vyťahuje mobil a fotí si váš príbytok. Povie vám, že má klienta a že s ním príde zajtra na obhliadku, pekne sa usmeje, pokloní a odchádza. Niekedy aj skutočne na druhý deň príde, často s kamarátom, alebo známym, ktorý sa hrá na falošného záujemcu. Tak vytvorí dojem, myslíte si, aký je šikovný, hneď na druhý deň mi dopratal kupujúceho. Kamufláž je hotová. Cieľ splnený- červ má váš byt pod sebou v ponuke a vlastník je spokojný, hoci chcel pôvodne osloviť len dve kancelárie."

Mne sa to zdá neuveriteľné !!! Neviem ako Vám ? A toto je najlepšia časť blogu: "Samozrejme nečaká na odpoveď, pchá vám do rúk vizitku, tisne sa do dverí, pobehuje po chodbe ako uragán, vyťahuje mobil a fotí si váš príbytok."

Veríte tomuto ? Ja nie !

Denne máme viac ako 100 obhliadok nehnuteľností, či už nové ponuky, alebo s kupujúcimi a ešte nikdy sme niečo takéto nezažili, nepočuli !

To je všetko....

15.03.2013 | Mário Glos

Velmi kratka reakcia, dlhsia bude mozno inokedy :)
Naposledy sa nam to stalo na 4 izbovom byte minulu sobotu 09.03.2013, ktory mame exkluzivne nabraty, posielam link:
http://www.realitym...

Rano nasho klienta o 9. 00 hod zobudil klopanim na dvere a zvonenim makler, ktoreho charakter som vykreslil ( mozno aj trochu prehnal) v mojom blogu, pchal sa klientovi do bytu a chcel ho napriek nasej exkluzivite nabrat do svojej ponuky, operoval ze ma okamziteho kupca ( o nasej exkluzivite vedel). Nastastie klient bol voci nam lojalny, hned nam volal a maklera odmietol s tym, ze ked ma zaujemcu, nech sa obrati na nas (nebudem menovat realitnu kancelariu).

Cize len na margo toho, ze som mimo, skor naopak. Prezivam tieto veci spolocne s mojimi kolegami- maklermi a som prave uprostred diania a obchodu. A pochybujem p. Barbuščak, že v Bratislave je to inak. Mozno, ze ste to nezaregistrovali, nekladiete tomu pozornost alebo sa jednoducha takato informacia k vam nedonesie, ale urcite som neni mimo :) Toto je realita.

15.03.2013 | Mário Glos

Link:

http://www.realitym...

15.03.2013 | Mário Glos

Link sa neda pridat :( pripomienka pre Etrend.

07.03.2013 | noblesa

Casy sa pritvrdzuju, ked makleri maju cas na blogy.

19.03.2013 | Moral Revival

Čo blog to perla. Uvidíme kam až zájde pán Mário. Takto úboho obhajovať svoju "dokonalosť" nedokáže hocikto.