Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

River Park má mať pokračovanie

23.02.2008, 00:26 | Peter Kremský | © 2008 News and Media Holding

Developer J&T chce namiesto PKO kúpele, byty, obchody a kancelárie.

  • Tlačiť
  • 4

Developerská spoločnosť J&T Real Estate pripravuje pokračovanie projektu River Park na druhej časti územia Parku kultúry a oddychu v Bratislave. Malo by tu vzniknúť približne 50 až 60-tisíc štvorcových metrov úžitkových plôch, rovnomerne rozdelených medzi bytové a kancelárske nehnuteľnosti.

pko1_upr.jpg

Ako vysvetľuje šéf J&T Real Estate Peter Korbačka, spoločnosť tu plánuje aj hotel s väčšími konferenčnými priestormi aspoň pre 600 ľudí. Chcú dať dôraz aj na voľný čas vrátane luxusných verejne prístupných kúpeľov.

Priestory PKO majú byť druhou časťou luxusného polyfunkčného River Parku, ktorý je v súčasnosti vo výstavbe. Okrem vyše dvesto bytov bude súčasťou komplexu za 7 miliárd Sk aj päťhviezdičkový hotel Kempinski s 230 izbami, 24-tisíc m2 kancelárií, obchody, reštaurácie a kaviarne, hotelové kúpele, fitnescentrum a banka.

river_park_noc_upr.jpg

Polyfunkčný komplex na 2,5-hektárovom pozemku plánujú dokončiť do polovice roka 2009. Podľa P. Korbačku bude hotelový bazén, wellness a fitnescentrum na streche budovy vo výške 14. poschodia. Vstup doň bude vyhradený pre hotelových hostí a obyvateľov River Parku. Hotel má mať aj dve tanečné a kongresové sály.

Vizualizácie - J&T Real Estate

  • Tlačiť
  • 4