Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ružinovská Olympia – vyberte najlepší súťažný návrh

13.01.2014, 05:40 | Ľuboš Mistrík | © 2014 News and Media Holding

Investor dostal sedem návrhov, z nich vybral jeden. Ktorý z nich sa páči najviac vám?

  • Tlačiť
  • 3

Do architektonickej súťaže o budúcu podobu Olympie – projektu na mieste bývalej Drutechny na rohu Ružinovskej a Bajkalskej v bratislavskom Ružinove, prišlo sedem návrhov. Porota nominovaná investorskou firmou Tatra Residence z nich vybrala trojicu najlepších, s ktorými bude teraz hovoriť o možnostiach realizácie a počítať ekonomiku.

V tejto fáze teda ide o ideové návrhy, ktoré sa nemusia v tejto podobe realizovať. Developer navyše ešte nie je rozhodnutý, či do výstavby pôjde vo vlastnej réžii alebo v prípade záujmu pozemok predá, o čo sa už vyše roka snaží. Preto nemožno nasledujúce obrázky brať ako presné vizualizácie.

A kým porota zložená zo starostu a architektov za najlepší označila návrh kancelárie PMArchitekti, čitatelia portálu TRENDreality.sk majú možnosť si zvoliť sami. V nasledujúcej fotogalérii nájdete všetky prihlásené návrhy, v ankete nižšie môžete vybrať ten, ktorý sa vám najviac pozdáva.

Návrh 1 - Jančina architekti (01)Zdroj: Jančina architekti

Hlasovanie sme ukončili 14.1. Ďakujeme za váš záujem, takto dopadli výsledky:

Výsledky hlasovania

  • Tlačiť
  • 3

Tagy Tatra residence