Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Územný plán mesta Trenčín

Územný plán mesta Trenčín schválili v decembri 2012 a krátko pred koncom roka vstúpil do platnosti. Každá farba priloženého územného plánu má svoj význam a pomocou navigácie a legendy pod touto mapou si môžete pozrieť aj okolie svojho bytu alebo domu. Z toho možno vidieť, kde a približne čo sa môže stavať.

Myšou sa môžete pohybovať v dokumente:

Okrem budovania nového mosta cez Váh je jedným z najvýznamnejších rozvojových projektov mesta Trenčín Si Ty, ktorý hľadá riešenie prepojenia oboch strán rieky formou novej zástavby. Vyhlásilo medzinárodnú súťaž, víťazom sa stal švédsky tím.

Autori plánu v oficiálnej sprievodnej správe odporúčajú z hľadiska bývania „zamerať sa na rozvoj funkcií bývania pokračovaním zástavby na sídlisku Juh smerom východne, ponechaním a transformáciou funkcie bývania v podobe IBV, prípadne malopodlažných foriem prechodného typu v lokalitách Záblatie a Zlatovce ako odozvou na tradičnú štruktúru vidieckeho typu."

Zmiešanú formu zástavby bytových a rodinných domov navrhujú autori "ponechať v lokalitách pri vyústení II. etapy JVO (Pred poľom) v súbehu s cestou I/61, malopodlažné formy intenzívnej zástavby a mestských víl v lokalite pod Radochovou, a bývanie formou HBV v návrhu i výhľade uvažovať v lokalite Sihoť V“.

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát