Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Územný plán mesta Trenčín

Územný plán mesta Trenčín schválili v decembri 2012 a krátko pred koncom roka vstúpil do platnosti. Každá farba priloženého územného plánu má svoj význam a pomocou navigácie a legendy pod touto mapou si môžete pozrieť aj okolie svojho bytu alebo domu. Z toho možno vidieť, kde a približne čo sa môže stavať.

Myšou sa môžete pohybovať v dokumente:

Okrem budovania nového mosta cez Váh je jedným z najvýznamnejších rozvojových projektov mesta Trenčín Si Ty, ktorý hľadá riešenie prepojenia oboch strán rieky formou novej zástavby. Vyhlásilo medzinárodnú súťaž, víťazom sa stal švédsky tím.

Autori plánu v oficiálnej sprievodnej správe odporúčajú z hľadiska bývania „zamerať sa na rozvoj funkcií bývania pokračovaním zástavby na sídlisku Juh smerom východne, ponechaním a transformáciou funkcie bývania v podobe IBV, prípadne malopodlažných foriem prechodného typu v lokalitách Záblatie a Zlatovce ako odozvou na tradičnú štruktúru vidieckeho typu."

Zmiešanú formu zástavby bytových a rodinných domov navrhujú autori "ponechať v lokalitách pri vyústení II. etapy JVO (Pred poľom) v súbehu s cestou I/61, malopodlažné formy intenzívnej zástavby a mestských víl v lokalite pod Radochovou, a bývanie formou HBV v návrhu i výhľade uvažovať v lokalite Sihoť V“.

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 79 568 EUR

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu Otvorili sme 2 nové pracovné pozície v realitnej kancelárii HERRYS v Bratislave. Pozrite si aké - viac info v linku.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji Využite skvelú ponuku zvýhodnených cien na prvých 25 bytov s kvalitným štandardom a pivničnou kobkou v cene. Zistite viac!

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy • Ružová ulica - Senec • 3-izbový byt s vlastným kúrením • podlahová plocha bytu 64 m2 + terasa 10 m2 • tichá novovybudovaná lokalita

Pridať inzerát